identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

TWO S&R MEDICAL S.R.L.

CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 47632631J2023000663354Plătitor TVA din 2025RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
409mii lei
▲ 309,9% vs. 2024
Profit net · 2025
237mii lei
▲ 1.858,0% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
3
SEAP · activ 2024
În anul 2025, TWO S&R MEDICAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 408.544 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 309,9%. Rezultatul net a fost un profit de 237.011 lei. Datoriile totale au crescut cu 113,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47632631
Nr. Reg. Comerțului
J2023000663354 · EUID ROONRC.J2023000663354
Cod CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-02-14 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Sat Giroc Com. Giroc
Adresă
JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. DUNĂREA, NR.74B, CAMERA 2 · 2 firme aici
Cod poștal
307220
Contact declarat
15 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
408.544 lei
▲ 309,9%
Profit net
237.011 lei
▲ 1.858,0%
Datorii
55.198 lei
▲ 113,3%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 64.298 lei2024: 99.664 lei2025: 408.544 lei409 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 10.093 lei2024: 12.105 lei2025: 237.011 lei237 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
58,0%
Creștere CA an/an
+309,9%
CA / salariat
204.272 lei
Datorii / active
18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91,4%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202591.509 $53.088 $12.364 $70.469 $58.105 $2
202421.678 $2.633 $5.630 $10.448 $4.872 $1
202314.052 $2.206 $4.678 $6.907 $2.249 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
26.200 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SM
SITE MANAGEMENT CONTRACTOR SRL
CUI 28673406 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TWO S&R MANAGEMENT S.R.L.47632704în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Timiș

ZO
ZENITH OPS S.R.L.
CUI 54168454 · Sat Giroc Com. Giroc
RS
RIMSUR S.R.L.
CUI 52642143 · Sat Giroc Com. Giroc
V1
VIOLA 13 S.R.L.
CUI 51775850 · Sat Giroc Com. Giroc
NS
NOMAD STUDIO S.R.L.
CUI 51704400 · Sat Giroc Com. Giroc
TS
THE STORE ASSISTANT S.R.L.
CUI 51438600 · Sat Giroc Com. Giroc
SS
SKYMODE S.R.L.
CUI 51275197 · Sat Giroc Com. Giroc

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TWO S&R MEDICAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →