identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

EYE 2 EYE OPTIK S.R.L.

CAEN 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
CUI 47653618J2023000181304Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
269mii lei
▲ 9,4% vs. 2024
Profit net · 2025
28mii lei
▼ 32,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, EYE 2 EYE OPTIK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 269.306 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,4%. Rezultatul net a fost un profit de 28.008 lei. Datoriile totale au crescut cu 259,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47653618
Nr. Reg. Comerțului
J2023000181304 · EUID ROONRC.J2023000181304
Cod CAEN
4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-02-16 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CRIŞULUI, BL.UC15, AP.7
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
269.306 lei
▲ 9,4%
Profit net
28.008 lei
▼ 32,1%
Datorii
62.316 lei
▲ 259,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 217.841 lei2024: 246.151 lei2025: 269.306 lei269 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 48.732 lei2024: 41.276 lei2025: 28.008 lei28 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,4%
Creștere CA an/an
+9,4%
CA / salariat
269.306 lei
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202560.322 $6.273 $13.958 $26.389 $12.431 $1
202453.540 $8.978 $3.771 $18.726 $14.955 $1
202347.607 $10.650 $4.026 $14.720 $10.694 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · Satu Mare

G&
GEALI & GEALI FARM S.R.L.
CUI 46798475 · Mun. Satu Mare
PP
PRIMA PRO FARM S.R.L.
CUI 41652940 · Mun. Satu Mare
IA
IARIFARM SRL
CUI 31476668 · Mun. Satu Mare
CF
COZMA FARM SRL
CUI 28693055 · Mun. Satu Mare
FE
FARMACIA ESSENTIAL SRL
CUI 25601995 · Mun. Satu Mare
FK
FARMACIA KORALL SRL
CUI 24337470 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EYE 2 EYE OPTIK S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →