identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

VV ASIGURĂRI ÎN BROKERAJ S.R.L.

CAEN 6622 — Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
CUI 47662039J21/93/2023Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
442mii lei
▲ 29,6% vs. 2024
Profit net · 2025
228mii lei
▲ 40,8% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, VV ASIGURĂRI ÎN BROKERAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 441.812 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 29,6%. Rezultatul net a fost un profit de 228.268 lei. Datoriile totale au scăzut cu 40,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47662039
Nr. Reg. Comerțului
J21/93/2023 · EUID ROONRC.J21/93/2023
Cod CAEN
6622 — Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-02-17 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IALOMIŢA
Localitate
Mun. Slobozia
Adresă
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, ALEEA TIPOGRAFIEI, NR.1, BL.D1, SC.A, ET.P, AP.2 · 4 firme aici
Cod poștal
920036

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
441.812 lei
▲ 29,6%
Profit net
228.268 lei
▲ 40,8%
Datorii
28.219 lei
▼ 40,0%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 240.303 lei2024: 340.867 lei2025: 441.812 lei442 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 154.361 lei2024: 162.174 lei2025: 228.268 lei228 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
51,7%
Creștere CA an/an
+29,6%
CA / salariat
220.906 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202598.961 $51.130 $6.321 $57.504 $51.184 $2
202474.142 $35.274 $10.231 $45.627 $35.396 $2
202352.516 $33.734 $1.843 $35.620 $33.778 $3

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GS
GEOMIR-SOLUTION S.R.L.
CUI 37466493 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
GR
GEO ROSTEL SRL
CUI 27891534 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
TD
TERMO DESIGN SRL
CUI 17805080 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TERMO DESIGN SRL17805080în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · Ialomița

MA
ML ASIGURARI & CONSULTANTA S.R.L.
CUI 54286450 · Mun. Slobozia
ZE
ZECA EASY ASIG S.R.L.
CUI 50948155 · Mun. Slobozia
BV
BROKER VYA CENTER S.R.L.
CUI 47918871 · Mun. Slobozia
LA
LUY ASIGURARI S.R.L.
CUI 47801498 · Mun. Slobozia
CA
CIPDAV ASIG S.R.L.
CUI 46823277 · Mun. Slobozia
CF
CDG FINANCIAL CONSULTING S.R.L.
CUI 41300463 · Mun. Slobozia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VV ASIGURĂRI ÎN BROKERAJ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →