identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

LUXANDRA ICY S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 47666200J35/741/2023Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,22mil lei
▲ 72,7% vs. 2024
Profit net · 2025
677mii lei
▲ 94,3% vs. 2024
Salariați
5
▲ 25,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, LUXANDRA ICY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.215.189 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 72,7%. Rezultatul net a fost un profit de 676.986 lei. Datoriile totale au crescut cu 247,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47666200
Nr. Reg. Comerțului
J35/741/2023 · EUID ROONRC.J35/741/2023
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-02-20 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.215.189 lei
▲ 72,7%
Profit net
676.986 lei
▲ 94,3%
Datorii
309.041 lei
▲ 247,9%
Salariați
5
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 329.971 lei2024: 703.526 lei2025: 1.215.189 lei1,22 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 159.052 lei2024: 348.406 lei2025: 676.986 lei677 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
55,7%
Creștere CA an/an
+72,7%
CA / salariat
243.038 lei
Datorii / active
28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84,1%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025272.189 $151.638 $69.222 $249.564 $180.342 $5
2024153.024 $75.782 $19.319 $112.446 $93.127 $4
202372.112 $34.759 $16.783 $51.586 $34.803 $4

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

D&
DIVALIS & PANETTERIA S.R.L.
CUI 45875049 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Timiș

FS
FIMI S.R.L.
CUI 53922133 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
LT
LA TANTI JENI S.R.L.
CUI 53850118 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
ET
ELINA TIMCOM S.R.L.
CUI 50095449 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
RB
REVILO BUSINESS S.R.L.
CUI 49169585 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
PC
PROFESIONAL COSMETICS 1010 S.R.L.
CUI 47695389 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
EA
ELIJAH A.V. CONCEPT S.R.L.
CUI 45936650 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUXANDRA ICY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →