identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

LIGHT AND LOVE ACADEMY S.R.L.

CAEN 8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
CUI 47677250J2023000294174Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,20mil lei
▼ 37,5% vs. 2024
Profit net · 2025
671mii lei
▼ 40,4% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, LIGHT AND LOVE ACADEMY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.201.253 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 37,5%. Rezultatul net a fost un profit de 671.096 lei. Datoriile totale au crescut cu 89,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47677250
Nr. Reg. Comerțului
J2023000294174 · EUID ROONRC.J2023000294174
Cod CAEN
8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-02-21 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Mun. Galaţi
Adresă
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. ING. AUREL ROZEI ROSENBERG, NR.15-A, AP.2 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.201.253 lei
▼ 37,5%
Profit net
671.096 lei
▼ 40,4%
Datorii
95.367 lei
▲ 89,5%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.738.678 lei2024: 1.921.526 lei2025: 1.201.253 lei1,20 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.445.153 lei2024: 1.126.845 lei2025: 671.096 lei671 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
55,9%
Creștere CA an/an
-37,5%
CA / salariat
1.201.253 lei
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.201.253 lei671.096 lei95.367 lei766.704 lei671.337 lei1
20241.921.526 lei1.126.845 lei50.315 lei2.622.513 lei2.572.198 lei2
20231.738.678 lei1.445.153 lei38.640 lei1.483.993 lei1.445.353 lei2

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TI
TERAPIA IUBIRII S.R.L.
CUI 42419560 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică
TR
TRUMAN SRL
CUI 8295276 · Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PATISERIA BUBU SRL1635206în funcțiune
TERAPIA IUBIRII S.R.L.42419560în funcțiune
TRUMAN SRL8295276în funcțiune
V.I.S. TORNADO SNC3436757radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte forme de învățământ n.c.a. · Galați

BT
BUSINESS TRANSFORMATION ADVISORY S.R.L.
CUI 54794822 · Mun. Galaţi
EI
EDUCATIE INTELIGENTA S.R.L.
CUI 54778355 · Mun. Galaţi
EH
ELEVATION HUB S.R.L.
CUI 54712571 · Mun. Galaţi
AE
AVIAŢIA ELITE S.R.L.
CUI 54479167 · Mun. Galaţi
IS
IZIBIS S.R.L.
CUI 54400065 · Mun. Galaţi
DL
DIGITAL LEARNING HUB S.R.L.
CUI 53264852 · Mun. Galaţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LIGHT AND LOVE ACADEMY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →