identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

HEAT AND COOL ENGROS S.R.L.

CAEN 4643 — Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
CUI 47705105J2023000542057Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,04mil lei
▼ 35,0% vs. 2024
Profit net · 2025
95mii lei
▼ 41,3% vs. 2024
Salariați
1
Contracte publice
12
SEAP · activ 2026
În anul 2025, HEAT AND COOL ENGROS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.041.173 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 35,0%. Rezultatul net a fost un profit de 95.115 lei. Datoriile totale au crescut cu 234,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47705105
Nr. Reg. Comerțului
J2023000542057 · EUID ROONRC.J2023000542057
Cod CAEN
4643 — Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-02-24 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Mun. Salonta
Adresă
JUD. BIHOR, MUN. SALONTA, STR. GHESTULUI, NR.5, CLĂDIREA C1.
Cod poștal
415500
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.041.173 lei
▼ 35,0%
Profit net
95.115 lei
▼ 41,3%
Datorii
548.493 lei
▲ 234,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 44.374 lei2024: 1.602.074 lei2025: 1.041.173 lei1,04 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.177 lei2024: 162.170 lei2025: 95.115 lei95 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,1%
Creștere CA an/an
-35,0%
CA / salariat
1.041.173 lei
Datorii / active
68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025233.212 $21.305 $122.857 $180.796 $57.940 $1
2024348.466 $35.274 $35.687 $70.758 $35.573 $
20239.698 $257 $14.829 $14.391 $301 $

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Contracte publice (SEAP)

12

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
7.107 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
7
Valoare totală
21.940 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
SOLARGROUP ENERGY RO S.R.L.32281117în funcțiune
REVOLT ENERGY S.R.L.44781361în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · Bihor

VN
VELNOR NEXUS S.R.L.
CUI 55003381 · Mun. Salonta
VI
VINERA IMPEX S.R.L.
CUI 50560276 · Sat Husasău de Tinca Com. Husasău de Tinca
AP
ARTEMIS PIXEL S.R.L.
CUI 49773661 · Mun. Oradea
JT
JPK TRADING S.R.L.
CUI 48744200 · Mun. Oradea
DE
DEEP ENERGIE S.R.L.
CUI 48549004 · Orş. Ştei
TE
TOP ENERGY EQUIPMENT S.R.L.
CUI 46171815 · Sat Haieu Com. Sânmartin

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HEAT AND COOL ENGROS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →