identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

METARET S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 47748084J2023000277209Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,84mil lei
▲ 74,8% vs. 2024
Profit net · 2025
708mii lei
▼ 9,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, METARET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.837.790 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 74,8%. Rezultatul net a fost un profit de 708.160 lei. Datoriile totale au crescut cu 255,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47748084
Nr. Reg. Comerțului
J2023000277209 · EUID ROONRC.J2023000277209
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-03-03 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Deva
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. DECEBAL, NR.FN, BL.M, SC.C, ET.PARTER
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.837.790 lei
▲ 74,8%
Profit net
708.160 lei
▼ 9,1%
Datorii
511.637 lei
▲ 255,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 683.760 lei2024: 1.051.560 lei2025: 1.837.790 lei1,84 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 630.435 lei2024: 778.765 lei2025: 708.160 lei708 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
38,5%
Creștere CA an/an
+74,8%
CA / salariat
1.837.790 lei
Datorii / active
27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
52,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025411.645 $158.620 $114.601 $418.165 $303.564 $1
2024228.724 $169.389 $31.273 $280.778 $249.505 $1
2023149.430 $137.776 $3.292 $141.112 $137.820 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ARTDECOR & STYLE SRL22809186în funcțiune
DELTA OPTIC LINE S.R.L.35567599în funcțiune
DEXADE S.R.L.45939622în funcțiune
DVI GRUP REAL ESTATE S.R.L.18073790radiată
INTRARET S.R.L.46788315în funcțiune
OPTOS S.R.L.42259613în funcțiune
UVEX OPTIC LINE SRL29817054în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Hunedoara

TM
TIRI MED S.R.L.
CUI 52491580 · Mun. Deva
SM
SIAGYN MEDICAL S.R.L.
CUI 51263141 · Mun. Deva
DR
DIANA RADU CARDIOCARE S.R.L.
CUI 51062261 · Mun. Deva
GM
GENERAL MEDICAL PRAXIS S.R.L.
CUI 50995254 · Mun. Deva
OS
ORTOBRANDO S.R.L.
CUI 50591264 · Mun. Deva
CI
CLINICA IFMED S.R.L.
CUI 50452886 · Mun. Deva

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
METARET S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →