identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

COMPANIA DE PAZA LULU S.R.L.

CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
CUI 47752255J2023000346026Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
261mii lei
▼ 8,6% vs. 2024
Profit net · 2025
15mii lei
▼ 83,6% vs. 2024
Salariați
5
▲ 150,0% vs. 2024
Contracte publice
26
SEAP · activ 2026
În anul 2025, COMPANIA DE PAZA LULU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 261.472 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,6%. Rezultatul net a fost un profit de 14.850 lei. Datoriile totale au scăzut cu 20,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47752255
Nr. Reg. Comerțului
J2023000346026 · EUID ROONRC.J2023000346026
Cod CAEN
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-03-06 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Mun. Arad
Adresă
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. COCORILOR, NR.43 · 5 firme aici
Cod poștal
310426
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
261.472 lei
▼ 8,6%
Profit net
14.850 lei
▼ 83,6%
Datorii
72.741 lei
▼ 20,6%
Salariați
5
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 117.159 lei2024: 286.038 lei2025: 261.472 lei261 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 58.037 lei2024: 90.421 lei2025: 14.850 lei15 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,7%
Creștere CA an/an
-8,6%
CA / salariat
52.294 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,4%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202558.567 $3.326 $16.293 $19.675 $3.381 $5
202462.216 $19.667 $19.923 $39.642 $19.720 $2
202325.604 $12.683 $9.415 $22.143 $12.727 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Contracte publice (SEAP)

26

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
4.200 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
23
Valoare totală
143.483 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

LS
LULU SECURITY INTERNAŢIONAL S.R.L.
CUI 43148303 · Activități de investigații și servicii private de protecție
LS
LULU SECURITY 2000 S.R.L.
CUI 39873728 · Activități de investigații și servicii private de protecție
D&
D & L GUARD ELITE SECURITY SRL
CUI 35251455 · Activități de investigații și servicii private de protecție
IN
INTERMECANO SRL
CUI 16884388 · Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
D & L GUARD ELITE SECURITY SRL35251455în funcțiune
INTERMECANO SRL16884388în funcțiune
LULU SECURITY 2000 S.R.L.39873728în funcțiune
LULU SECURITY INTERNAŢIONAL S.R.L.43148303în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de investigații și servicii private de protecție · Arad

IG
IRON GUARD S.R.L.
CUI 54806927 · Mun. Arad
IS
IBSSA S.R.L.
CUI 54421963 · Mun. Arad
SI
SERVICII INTEGRATE DE PAZA SI ASISTENTA S.I.P.A S.R.L.
CUI 54115573 · Mun. Arad
DS
DEY SUPREME SECURITY S.R.L.
CUI 52038660 · Mun. Arad
DC
DEY CLASS SECURITY S.R.L.
CUI 52032889 · Mun. Arad
DH
DEY HIGH SECURITY S.R.L.
CUI 52032862 · Mun. Arad

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COMPANIA DE PAZA LULU S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →