identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

FORTY SIX & 2 IMPLEMENTATION S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 47816260J40/5049/2023Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
128mii lei
— constant
Profit net · 2025
71mii lei
▼ 8,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, FORTY SIX & 2 IMPLEMENTATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 128.400 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,0%. Rezultatul net a fost un profit de 71.289 lei. Datoriile totale au crescut cu 342,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47816260
Nr. Reg. Comerțului
J40/5049/2023 · EUID ROONRC.J40/5049/2023
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-03-15 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CONSTANTIN RĂDULESCU-MOTRU, NR.16, BL.21, SC.D, ET.9, AP.177 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
10 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
128.400 lei
▲ 0,0%
Profit net
71.289 lei
▼ 8,4%
Datorii
9.892 lei
▲ 342,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 128.400 lei2024: 128.400 lei2025: 128.400 lei128 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 91.447 lei2024: 77.840 lei2025: 71.289 lei71 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
55,5%
Creștere CA an/an
+0,0%
CA / salariat
128.400 lei
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,7%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025128.400 lei71.289 lei9.892 lei82.153 lei72.261 lei1
2024128.400 lei77.840 lei2.234 lei80.315 lei78.081 lei1
2023128.400 lei91.447 lei2.209 lei93.856 lei91.647 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

FM
FULL MOON DESIGN S.R.L.
CUI 47611655 · Activități de design specializat
PH
PURPLE HERON S.R.L.
CUI 36369310 · Activități ale agențiilor de publicitate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SON OF A PREACHERMAN S.R.L.39636071în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Municipiul București

RT
ROMA TALENT HUB S.R.L.
CUI 55480542 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AG
AVENIS GLOBAL S.R.L.
CUI 55428820 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AS
AVENDRA S.R.L.
CUI 55144410 · Sector 4 Mun. Bucureşti
LC
LAILA CREATIVE STUDIO S.R.L.
CUI 55068488 · Sector 4 Mun. Bucureşti
MR
MCR RO S.R.L.
CUI 54819951 · Sector 4 Mun. Bucureşti
CD
CONACUL DAVID S.R.L.
CUI 54809508 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FORTY SIX & 2 IMPLEMENTATION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →