identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

IC MEDIA S.R.L.

CAEN 5914 — Proiecția de filme cinematografice
CUI 47818481J2023001220129Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
294mii lei
▼ 14,6% vs. 2024
Profit net · 2025
14mii lei
▼ 78,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
În anul 2025, IC MEDIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 293.794 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 14,6%. Rezultatul net a fost un profit de 13.694 lei. Datoriile totale au crescut cu 136,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47818481
Nr. Reg. Comerțului
J2023001220129 · EUID ROONRC.J2023001220129
Cod CAEN
5914 — Proiecția de filme cinematografice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-03-15 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DONATH, NR.4, SC.1, ET.IV, AP.9 · 4 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
293.794 lei
▼ 14,6%
Profit net
13.694 lei
▼ 78,6%
Datorii
283.649 lei
▲ 136,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 298.441 lei2024: 344.050 lei2025: 293.794 lei294 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 82.993 lei2024: 64.004 lei2025: 13.694 lei14 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,7%
Creștere CA an/an
-14,6%
CA / salariat
293.794 lei
Datorii / active
95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202565.807 $3.067 $63.534 $66.655 $3.121 $1
202474.834 $13.921 $26.100 $40.065 $13.965 $1
202365.222 $18.137 $8.215 $26.396 $18.181 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
1.244 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
7.725 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AS
ARTLAND STUDIO S.R.L.
CUI 54489314 · Activități de întreținere peisagistică
LA
LAND ART S.R.L.
CUI 52447630 · Activități de arhitectură
TF
TREND FILMS S.R.L.
CUI 39750067 · Proiecția de filme cinematografice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
TELESYS SRL16329191radiată
TREND FILMS S.R.L.39750067în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Proiecția de filme cinematografice · Cluj

MV
MOVIE VAN S.R.L.
CUI 50860435 · Mun. Cluj-Napoca
ARTA ÎN DIALOG S.R.L.
CUI 41331931 · Mun. Cluj-Napoca
TF
TREND FILMS S.R.L.
CUI 39750067 · Mun. Cluj-Napoca
CS
CINEMOBILUL S.R.L.
CUI 37923510 · Mun. Cluj-Napoca
IC
IO CINEMA SRL
CUI 37844114 · Mun. Cluj-Napoca
DL
DIGITAL LIGHT EVENTS S.R.L.
CUI 41199556 · Sat Floreşti Com. Floreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IC MEDIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →