identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

EXTREMEE HOLDING COMPANY S.R.L.

CAEN 7711 — Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CUI 47899036J17/515/2023Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
260mii lei
▲ 4,9% vs. 2024
Profit net · 2025
207mii lei
▲ 3,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, EXTREMEE HOLDING COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 259.946 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,9%. Rezultatul net a fost un profit de 206.962 lei. Datoriile totale au crescut cu 897,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47899036
Nr. Reg. Comerțului
J17/515/2023 · EUID ROONRC.J17/515/2023
Cod CAEN
7711 — Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-03-28 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Mun. Galaţi
Adresă
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. CRIZANTEMELOR, NR.1 · 4 firme aici
Cod poștal
800389
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
259.946 lei
▲ 4,9%
Profit net
206.962 lei
▲ 3,8%
Datorii
37.665 lei
▲ 897,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 297.100 lei2024: 247.721 lei2025: 259.946 lei260 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 264.628 lei2024: 199.458 lei2025: 206.962 lei207 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
79,6%
Creștere CA an/an
+4,9%
CA / salariat
259.946 lei
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61,2%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025259.946 lei206.962 lei37.665 lei375.580 lei337.915 lei1
2024247.721 lei199.458 lei3.777 lei468.063 lei464.286 lei1
2023297.100 lei264.628 lei3.370 lei268.198 lei264.828 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EN
EXPERT NOVA SERVICES S.R.L.
CUI 48670285 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
AA
ARY ABSOLUT DESIGN S.R.L.
CUI 34655315 · Alte activități de tipărire n.c.a.
SA
SERVICE AUTO CRIZANTEMA
CUI 1650877 · Activitate nedeclarată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
ARY ABSOLUT DESIGN S.R.L.34655315în funcțiune
EXPERT NOVA SERVICES S.R.L.48670285în funcțiune
EXTREME SECURITY SRL18675892în funcțiune
PLADIMEX CENTER SRL12846950în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · Galați

DR
DROP RIDE S.R.L.
CUI 55256724 · Mun. Galaţi
GC
GA CARS S.R.L.
CUI 54825562 · Mun. Galaţi
FS
FALEX S.R.L.
CUI 54543928 · Mun. Galaţi
CS
CARPAT2999 S.R.L.
CUI 54445857 · Mun. Galaţi
MA
MFF AUTO RENT S.R.L.
CUI 54283364 · Mun. Galaţi
BS
BECRENT S.R.L.
CUI 54278481 · Mun. Galaţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EXTREMEE HOLDING COMPANY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →