identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

SELENAMED ESTETICA S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 47900173J2023006064401Plătitor TVA din 2023RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,28mil lei
▲ 22,2% vs. 2024
Profit net · 2025
1,53mil lei
▼ 7,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, SELENAMED ESTETICA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.278.337 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 22,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.531.094 lei. Datoriile totale au crescut cu 11.293,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47900173
Nr. Reg. Comerțului
J2023006064401 · EUID ROONRC.J2023006064401
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-03-28 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, SPL UNIRII, NR.168, BIROUL NR. 1, BL.T2, SC.1, ET.14, AP.1401
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.278.337 lei
▲ 22,2%
Profit net
1.531.094 lei
▼ 7,5%
Datorii
1.117.671 lei
▲ 11.293,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.936.879 lei2024: 1.864.006 lei2025: 2.278.337 lei2,28 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.699.376 lei2024: 1.656.088 lei2025: 1.531.094 lei1,53 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
67,2%
Creștere CA an/an
+22,2%
CA / salariat
2.278.337 lei
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025451.773 €303.602 €221.624 €525.265 €303.641 €1
2024374.705 €332.909 €1.972 €334.921 €332.949 €1
2023391.573 €343.558 €29.500 €373.099 €343.599 €1

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
ART ESTETICA WORLD SRL36251852în funcțiune
MADLUX CONSTRUCT S.R.L.40816793în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Municipiul București

CM
CLINICA MELYA MEDICAL S.R.L.
CUI 55156032 · Sector 4 Mun. Bucureşti
KD
KIDCARE DĂNILĂ S.R.L.
CUI 55144259 · Sector 4 Mun. Bucureşti
LM
LOCAL MED S.R.L.
CUI 54923072 · Sector 4 Mun. Bucureşti
MO
MEDCARE ONCOLOGY S.R.L.
CUI 54674710 · Sector 4 Mun. Bucureşti
ES
ENDORUN S.R.L.
CUI 54558651 · Sector 4 Mun. Bucureşti
YP
YUKITO PEDIATRIE S.R.L.
CUI 54469899 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-19AdresăMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, SPL. UNIRII, NR.168, BIROUL NR. 1, BL.T2, SC.1, ET.14, AP.1401MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, SPL UNIRII, NR.168, BIROUL NR. 1, BL.T2, SC.1, ET.14, AP.1401
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SELENAMED ESTETICA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →