identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

QUADRATIC S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 47914845J12/1466/2023Neplătitor TVAVerificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
78mii €
▲ 30,1% vs. 2024
Profit net · 2025
39mii €
▲ 21,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
4
SEAP · activ 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

QUADRATIC S.R.L. (CUI 47914845, nr. J12/1466/2023) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală: activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 393 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, QUADRATIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 392.600 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 31,9%. Rezultatul net a fost un profit de 195.887 lei. Datoriile totale au scăzut cu 90,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47914845
Nr. Reg. Comerțului
J12/1466/2023 · EUID ROONRC.J12/1466/2023
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-03-30 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. RĂCHITEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. INSTAL DAS SRL · 34 m · CAEN 4322
  2. FRANCE INVENDUE SRL · 39 m · CAEN 6811
  3. EXPO CERAMIC S.R.L. · 39 m · CAEN 4683
  4. GM LOGISTIC INVEST SRL · 40 m · CAEN 6820
  5. HOMEHUB APPLIANCES S.R.L. · 43 m · CAEN 4791
  6. ONLINE SUPPORT SRL · 44 m · CAEN 6201 · +1 firme la aceeași adresă
  7. NIMBLE BADGER S.R.L. · 54 m · CAEN 6210
  8. INTER UTILAJE TGD S.R.L. · 56 m · CAEN 812 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202578 mii €▲ 30,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
19 mii39 mii58 mii78 mii2023 · cifră de afaceri: 34.075 €2023 · profit net: 10.834 €20232024 · cifră de afaceri: 59.854 €2024 · profit net: 31.994 €20242025 · cifră de afaceri: 77.849 €78 mii2025 · profit net: 38.843 €2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
2.686 €▼ 90,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 7112 · 16.252 firme · mai sus decât 66% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Cluj · mai sus decât 67% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
49,9% marjă · mai sus decât 72% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
49,9%
Creștere CA an/an
+30,1%
CA / salariat
77.849 €
Datorii / active
6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Grad de îndatorare
6%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202577.849+30,1%38.843+21,4%49,9%2.68641.57038.8841
202459.854+75,7%31.994+195%53,5%29.56944.63715.0681
202334.07510.83431,8%2.09512.97210.8761

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Contracte publice (SEAP)

4

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
270.800 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre QUADRATIC S.R.L.

Este QUADRATIC S.R.L. o firmă activă?

Da. QUADRATIC S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este QUADRATIC S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, QUADRATIC S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 02.11.2026).

Ce cifră de afaceri are QUADRATIC S.R.L.?

În 2025, QUADRATIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 392.600 lei, în creștere cu 31,9% față de 2024, și un profit net de 195.887 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are QUADRATIC S.R.L.?

În 2025, QUADRATIC S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este QUADRATIC S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care QUADRATIC S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are QUADRATIC S.R.L. datorii la ANAF?

QUADRATIC S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul QUADRATIC S.R.L.?

Sediul social declarat al QUADRATIC S.R.L. este în JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. RĂCHITEI.

Ce activitate are QUADRATIC S.R.L.?

Activitatea principală declarată a QUADRATIC S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112).

Când a fost înființată QUADRATIC S.R.L.?

QUADRATIC S.R.L. a fost înregistrată pe 30.03.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J12/1466/2023.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
QUADRATIC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala