identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

CEAS COL S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 47967866J2023001246138Plătitor TVA din 2023TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,06mil lei
▲ 32,9% vs. 2024
Profit net · 2025
1,22mil lei
▲ 0,6% vs. 2024
Salariați
13
— constant
Contracte publice
9
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CEAS COL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.062.465 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 32,9%. Rezultatul net a fost un profit de 1.215.868 lei. Datoriile totale au crescut cu 215,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 13.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47967866
Nr. Reg. Comerțului
J2023001246138 · EUID ROONRC.J2023001246138
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-04-07 (3 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.062.465 lei
▲ 32,9%
Profit net
1.215.868 lei
▲ 0,6%
Datorii
867.073 lei
▲ 215,4%
Salariați
13
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 572.700 lei2024: 2.304.565 lei2025: 3.062.465 lei3,06 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 144.603 lei2024: 1.208.245 lei2025: 1.215.868 lei1,22 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 132025: 131320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
39,7%
Creștere CA an/an
+32,9%
CA / salariat
235.574 lei
Datorii / active
33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
69,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025685.959 $272.341 $194.215 $584.467 $390.252 $13
2024501.265 $262.805 $59.791 $323.948 $264.157 $13
2023125.158 $31.602 $22.504 $54.150 $31.645 $9

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

9

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
9
Valoare totală
2.073.526 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Constanța

CM
CMA MASTER CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55125192 · Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu
GD
GFI DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 51746553 · Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu
RT
RAM TOP CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51227971 · Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu
RF
RAF FIN EXPERT S.R.L.
CUI 50984301 · Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu
BC
BIRCADEV CONSTRUCT S.R.L.
CUI 48651631 · Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu
MC
MORARU COSMIN BUSINESS S.R.L.
CUI 46879618 · Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CEAS COL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →