identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

CONCIERGERIE DES RESTANQUES S.R.L.

CAEN 6831 — Agenții imobiliare
CUI 47984000J12/1681/2023Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
500mii lei
▲ 66,9% vs. 2024
Profit net · 2025
294mii lei
▲ 93,9% vs. 2024
Salariați
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, CONCIERGERIE DES RESTANQUES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 500.371 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 66,9%. Rezultatul net a fost un profit de 293.685 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,2% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47984000
Nr. Reg. Comerțului
J12/1681/2023 · EUID ROONRC.J12/1681/2023
Cod CAEN
6831 — Agenții imobiliare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-04-11 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. EROILOR, NR.42, ET.1, AP.9
Cod poștal
400129
Contact declarat
26 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
500.371 lei
▲ 66,9%
Profit net
293.685 lei
▲ 93,9%
Datorii
58.857 lei
▼ 7,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 65.216 lei2024: 299.879 lei2025: 500.371 lei500 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -26.053 lei2024: 151.424 lei2025: 293.685 lei294 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
58,7%
Creștere CA an/an
+66,9%
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025500.371 lei293.685 lei58.857 lei346.912 lei293.925 lei
2024299.879 lei151.424 lei63.402 lei182.158 lei125.571 lei
202365.216 lei-26.053 lei67.524 lei41.076 lei-25.853 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Agenții imobiliare · Cluj

BE
BIB ENTERPRISES S.R.L.
CUI 55174616 · Mun. Cluj-Napoca
AM
A.M.TRANSILVANIA S.R.L.
CUI 55107609 · Mun. Cluj-Napoca
GP
GOLD PARK COMERCIAL S.R.L.
CUI 55009317 · Mun. Cluj-Napoca
EI
EQUINOX INVEST S.R.L.
CUI 54559843 · Mun. Cluj-Napoca
VE
VALDOR ESTATE S.R.L.
CUI 54499555 · Mun. Cluj-Napoca
HU
HELLO URBAN S.R.L.
CUI 54479450 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-04RadiereÎn funcțiuneRadiată
2026-09-04Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONCIERGERIE DES RESTANQUES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →