identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

IC SOURCE SOLUTION S.R.L.

CAEN 7810 — Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
CUI 47990192J2023000365285Neplătitor TVAVerificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
94mii lei
▼ 7,0% vs. 2024
Profit net · 2025
33mii lei
▼ 17,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

IC SOURCE SOLUTION S.R.L. (CUI 47990192, nr. J2023000365285) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Slatina, județul Olt, înființată în 2023. Activitatea principală: activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN 7810). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 94 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, IC SOURCE SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 93.947 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,0%. Rezultatul net a fost un profit de 33.261 lei. Datoriile totale au crescut cu 631,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47990192
Nr. Reg. Comerțului
J2023000365285 · EUID ROONRC.J2023000365285
Cod CAEN
7810 — Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-04-12 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
OLT
Localitate
Mun. Slatina
Adresă
JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. VĂILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
230121

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 10 firme.

100 mN123456
  1. CABINET GINECOLOGIC DR. GHICA PAUL S.R.L. · 50 m · CAEN 8622 · +12 firme la aceeași adresă
  2. DECISIV MERIDIAN SRL · 55 m · CAEN 4649 · +9 firme la aceeași adresă
  3. SUPER SERVICE DREAM CONECT SRL · 55 m · CAEN 4799 · +6 firme la aceeași adresă
  4. LA STRADA SRL · 58 m · CAEN 4619
  5. CORAFLOR KIMCO SRL · 66 m · CAEN 4671 · +7 firme la aceeași adresă
  6. LAPRO CRIS & ILO SRL · 81 m · CAEN 4639

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202594 mii lei▼ 7,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
25 mii50 mii76 mii101 mii2023 · cifră de afaceri: 46.357 lei2023 · profit net: 14.765 lei20232024 · cifră de afaceri: 100.979 lei2024 · profit net: 40.199 lei20242025 · cifră de afaceri: 93.947 lei94 mii2025 · profit net: 33.261 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
32 mii lei▲ 631,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 7810 · 1.585 firme · mai sus decât 33% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Olt · mai sus decât 31% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
35,4% marjă · mai sus decât 68% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
35,4%
Creștere CA an/an
-7,0%
CA / salariat
93.947 lei
Datorii / active
49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Grad de îndatorare
49%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202593.947−7,0%33.261−17,3%35,4%31.50764.79833.2911
2024100.979+118%40.199+172%39,8%4.30744.50640.1991
202346.35714.76531,9%3.72318.48814.7651

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · Olt

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre IC SOURCE SOLUTION S.R.L.

Este IC SOURCE SOLUTION S.R.L. o firmă activă?

Da. IC SOURCE SOLUTION S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este IC SOURCE SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, IC SOURCE SOLUTION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 01.11.2026).

Ce cifră de afaceri are IC SOURCE SOLUTION S.R.L.?

În 2025, IC SOURCE SOLUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 93.947 lei, în scădere cu 7,0% față de 2024, și un profit net de 33.261 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are IC SOURCE SOLUTION S.R.L.?

În 2025, IC SOURCE SOLUTION S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este IC SOURCE SOLUTION S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care IC SOURCE SOLUTION S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are IC SOURCE SOLUTION S.R.L. datorii la ANAF?

IC SOURCE SOLUTION S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul IC SOURCE SOLUTION S.R.L.?

Sediul social declarat al IC SOURCE SOLUTION S.R.L. este în JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. VĂILOR.

Ce activitate are IC SOURCE SOLUTION S.R.L.?

Activitatea principală declarată a IC SOURCE SOLUTION S.R.L. este „Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă” (cod CAEN 7810).

Când a fost înființată IC SOURCE SOLUTION S.R.L.?

IC SOURCE SOLUTION S.R.L. a fost înregistrată pe 12.04.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2023000365285.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IC SOURCE SOLUTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala