identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

ENE-TRANSPORT SI COLECTARE S.R.L.

CAEN 3700 — Colectarea și epurarea apelor uzate
CUI 48001973J23/2512/2023Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
309mii lei
▲ 53,3% vs. 2024
Profit net · 2025
88mii lei
▲ 497,1% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, ENE-TRANSPORT SI COLECTARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 308.643 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 53,3%. Rezultatul net a fost un profit de 88.273 lei. Datoriile totale au scăzut cu 60,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48001973
Nr. Reg. Comerțului
J23/2512/2023 · EUID ROONRC.J23/2512/2023
Cod CAEN
3700 — Colectarea și epurarea apelor uzate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-04-13 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Buftea
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. BUFTEA, STR. FĂGĂRAŞ, NR.25 · 6 firme aici
Cod poștal
70000
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
308.643 lei
▲ 53,3%
Profit net
88.273 lei
▲ 497,1%
Datorii
26.900 lei
▼ 60,3%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 121.091 lei2024: 201.353 lei2025: 308.643 lei309 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 20.883 lei2024: -22.227 lei2025: 88.273 lei88 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
28,6%
Creștere CA an/an
+53,3%
CA / salariat
308.643 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
101,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025308.643 lei88.273 lei26.900 lei114.029 lei87.129 lei1
2024201.353 lei-22.227 lei67.784 lei66.640 lei-1.144 lei2
2023121.091 lei20.883 lei36.829 lei57.912 lei21.083 lei2

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

XA
XPLICIT APPAREL S.R.L.
CUI 52137320 · Activități ale holding-urilor
XB
XPLICIT BABY S.R.L.
CUI 49978489 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
TRANSPORT ŞI COLECTARE S.R.L.
CUI 47687823 · Colectarea și epurarea apelor uzate
AS
ALTO SYSTEMS SRL
CUI 34244018 · Transporturi rutiere de mărfuri
AB
AVE BUSINESS BROKER DE ASIGURARE SRL
CUI 30391857 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
TRANSPORT ȘI COLECTARE S.R.L.47687823radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Colectarea și epurarea apelor uzate · Ilfov

AL
ALPACINO SRL
CUI 14024301 · Orş. Buftea
VB
VIDAJ BALOTEŞTI S.R.L.
CUI 55172240 · Sat Baloteşti Com. Baloteşti
CH
C&G HYDRO CLEAN S.R.L.
CUI 54967311 · Sat Brăneşti Com. Brăneşti
AP
AQUA PRO SERVICII S.R.L.
CUI 54387772 · Sat Şindriliţa Com. Găneasa
ES
ECODRAIN SERV S.R.L.
CUI 52513807 · Sat Dărăşti-Ilfov Com. Dărăşti-Ilfov
SV
STEF VIDANJARE GRUP S.R.L.
CUI 52332282 · Sat Voluntari Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ENE-TRANSPORT SI COLECTARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →