identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

BODY CONTROL ABILITY S.R.L.

CAEN 9319 — Alte activități sportive
CUI 48005940J2023001288224Neplătitor TVAVerificat ANAF 01.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
26mii lei
▼ 64,1% vs. 2024
Profit net · 2025
4.435lei
▼ 85,9% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
3ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

BODY CONTROL ABILITY S.R.L. (CUI 48005940, nr. J2023001288224) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Iași, județul Iași, înființată în 2023. Activitatea principală: alte activități sportive (CAEN 9319). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 26 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, BODY CONTROL ABILITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 26.158 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 64,1%. Rezultatul net a fost un profit de 4.435 lei. Datoriile totale au scăzut cu 8,3% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48005940
Nr. Reg. Comerțului
J2023001288224 · EUID ROONRC.J2023001288224
Cod CAEN
9319 — Alte activități sportive
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-04-18 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. HAN TATAR · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
700349
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 5 firme.

100 mN12345678
  1. RIMACIS · 25 m · +5 firme la aceeași adresă
  2. A.I.V. COMPANY LTD SRL · 43 m · CAEN 7810 · +5 firme la aceeași adresă
  3. EVICOM LOGISTIK SRL · 47 m · CAEN 4711 · +2 firme la aceeași adresă
  4. ROM CRISS SRL · 48 m · CAEN 1107 · +8 firme la aceeași adresă
  5. TEST SERVICE SRL · 58 m · CAEN 7120 · +1 firme la aceeași adresă
  6. ADVIVA EXPERT S.R.L. · 62 m · CAEN 6920 · +2 firme la aceeași adresă
  7. TRANS & EVENTS S.R.L. · 63 m · CAEN 4939
  8. AUTO PROF DARDIA S.R.L. · 74 m · CAEN 4520 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202526 mii lei▼ 64,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
18 mii36 mii55 mii73 mii2023 · cifră de afaceri: 18.325 lei2023 · profit net: 621 lei20232024 · cifră de afaceri: 72.890 lei2024 · profit net: 31.553 lei20242025 · cifră de afaceri: 26.158 lei26 mii2025 · profit net: 4.435 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
1.671 lei▼ 8,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 9319 · 735 firme · mai sus decât 23% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Iași · mai sus decât 11% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
17,0% marjă · mai sus decât 59% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
17,0%
Creștere CA an/an
-64,1%
Datorii / active
14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
44,7%
Grad de îndatorare
14%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202526.158−64,1%4.435−85,9%17,0%1.67111.5899.918—
202472.890+298%31.553+999%43,3%1.82233.60531.783—
202318.3256213,4%11832821—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MORARIU ACADEMY S.R.L.52185360în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 26 mii lei, 3 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Alte activități sportive · Iași

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre BODY CONTROL ABILITY S.R.L.

Este BODY CONTROL ABILITY S.R.L. o firmă activă?

Da. BODY CONTROL ABILITY S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este BODY CONTROL ABILITY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, BODY CONTROL ABILITY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 01.11.2026).

Ce cifră de afaceri are BODY CONTROL ABILITY S.R.L.?

În 2025, BODY CONTROL ABILITY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 26.158 lei, în scădere cu 64,1% față de 2024, și un profit net de 4.435 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este BODY CONTROL ABILITY S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care BODY CONTROL ABILITY S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 02.10.2026.

Are BODY CONTROL ABILITY S.R.L. datorii la ANAF?

BODY CONTROL ABILITY S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul BODY CONTROL ABILITY S.R.L.?

Sediul social declarat al BODY CONTROL ABILITY S.R.L. este în JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. HAN TATAR.

Ce activitate are BODY CONTROL ABILITY S.R.L.?

Activitatea principală declarată a BODY CONTROL ABILITY S.R.L. este „Alte activități sportive” (cod CAEN 9319).

Când a fost înființată BODY CONTROL ABILITY S.R.L.?

BODY CONTROL ABILITY S.R.L. a fost înregistrată pe 18.04.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2023001288224.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BODY CONTROL ABILITY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala