identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

HEMATO VISION MEDICAL S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 48007550J2023000903294Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
199mii lei
▲ 150,0% vs. 2024
Profit net · 2025
104mii lei
▲ 60,2% vs. 2024
Salariați
1
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, HEMATO VISION MEDICAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 199.417 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 150,0%. Rezultatul net a fost un profit de 104.098 lei. Datoriile totale au crescut cu 604,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48007550
Nr. Reg. Comerțului
J2023000903294 · EUID ROONRC.J2023000903294
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-04-18 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Câmpina
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. HENRI COANDĂ, NR.13, CLĂDIREA C1
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
199.417 lei
▲ 150,0%
Profit net
104.098 lei
▲ 60,2%
Datorii
78.899 lei
▲ 604,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 35.688 lei2024: 79.774 lei2025: 199.417 lei199 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 29.664 lei2024: 64.969 lei2025: 104.098 lei104 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 02024: 02025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
52,2%
Creștere CA an/an
+150,0%
CA / salariat
199.417 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025199.417 lei104.098 lei78.899 lei185.208 lei106.309 lei1
202479.774 lei64.969 lei11.194 lei92.440 lei81.246 lei0
202335.688 lei29.664 lei5.650 lei35.514 lei29.864 lei0

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Prahova

FC
FOCUS CAMPINA S.R.L.
CUI 53311938 · Mun. Câmpina
SS
SUNNYPSY S.R.L.
CUI 50373707 · Mun. Câmpina
MR
MEDICALGYN RC S.R.L.
CUI 49858865 · Mun. Câmpina
AM
ANDY MED S.R.L.
CUI 48214033 · Mun. Câmpina
CM
CENTRUL MEDICAL ALIA S.R.L.
CUI 45544452 · Mun. Câmpina
NE
NEW EVMEDICA MM S.R.L.
CUI 43778554 · Mun. Câmpina

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HEMATO VISION MEDICAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →