identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

LUT TEAM S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 48022542J08/1182/2023Neplătitor TVAVerificat ANAF 13.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
152mii lei
▼ 20,1% vs. 2024
Profit net · 2025
43mii lei
▼ 1,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, LUT TEAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 152.282 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,1%. Rezultatul net a fost un profit de 42.768 lei. Datoriile totale au crescut cu 47,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48022542
Nr. Reg. Comerțului
J08/1182/2023 · EUID ROONRC.J08/1182/2023
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-04-20 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Codlea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Codlea
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. CODLEA, STR. FABRICII · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
505100

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 20 firme.

100 m250 mN1234567
  1. MAIOLICO S.R.L. · 152 m · CAEN 4719 · +21 firme la aceeași adresă
  2. WORKSHOP UP4U SRL · 162 m · CAEN 9529 · +2 firme la aceeași adresă
  3. HACHI INVEST S.R.L. · 170 m · CAEN 4120 · +1 firme la aceeași adresă
  4. NEW RULEX SRL · 216 m · CAEN 5611
  5. GELATO GIOVANNI PANCIERRA S.R.L. · 225 m · CAEN 1052
  6. MS INTERNATIONAL WORK SRL · 247 m · CAEN 7820
  7. EL ACCOUNTING S.R.L. · 252 m · CAEN 6920 · +9 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025152 mii lei▼ 20,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
48 mii95 mii143 mii191 mii2023 · cifră de afaceri: 101.339 lei2023 · profit net: 3.781 lei20232024 · cifră de afaceri: 190.636 lei2024 · profit net: 43.264 lei20242025 · cifră de afaceri: 152.282 lei152 mii2025 · profit net: 42.768 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
25 mii lei▲ 47,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 7112 · 16.232 firme · mai sus decât 36% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Brașov · mai sus decât 41% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
28,1% marjă · mai sus decât 51% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
28,1%
Creștere CA an/an
-20,1%
CA / salariat
152.282 lei
Datorii / active
37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,7%
Grad de îndatorare
37%
Angajați, în timp
2 → 1 (2023–2025, -50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025152.282−20,1%42.768−1,1%28,1%25.23868.12642.8881
2024190.636+88,1%43.264+999%22,7%17.09464.21647.1451
2023101.3393.7813,7%17.64621.5273.8812

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Brașov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUT TEAM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →