identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

ARMART LOGISTIC S.R.L.

CAEN 4633 — Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
CUI 48024748J2023000623248Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
933mii lei
▲ 570,5% vs. 2024
Profit net · 2025
691mii lei
▲ 719,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, ARMART LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 933.238 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 570,5%. Rezultatul net a fost un profit de 691.375 lei. Datoriile totale au crescut cu 62,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48024748
Nr. Reg. Comerțului
J2023000623248 · EUID ROONRC.J2023000623248
Cod CAEN
4633 — Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-04-20 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Sat Săsar Com. Recea
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, SAT SĂSAR COM. RECEA, STR. DÂMBU MORII, NR.9 · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
933.238 lei
▲ 570,5%
Profit net
691.375 lei
▲ 719,7%
Datorii
373.845 lei
▲ 62,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 232.738 lei2024: 139.192 lei2025: 933.238 lei933 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 199.905 lei2024: 84.341 lei2025: 691.375 lei691 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
74,1%
Creștere CA an/an
+570,5%
CA / salariat
933.238 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025209.035 $154.861 $83.737 $238.652 $154.914 $1
202430.276 $18.345 $50.177 $68.574 $18.397 $1
202350.863 $43.687 $7.185 $50.916 $43.731 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

YT
YNA TOP LOGISTIK S.R.L.
CUI 43010938 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PARADIS SRL3360020radiată
RAIMOND SRL4884350radiată
SETRA COM SRL17646600în procedură
TAREX GAMES SRL6859506radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · Maramureș

YT
YNA TOP LOGISTIK S.R.L.
CUI 43010938 · Sat Săsar Com. Recea
AA
A AND A FOODS S.R.L.
CUI 53120482 · Mun. Baia Mare
SC
SOMEŞ CODRU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 39761490 · Sat Rodina Com. Ariniş
AN
ARM NEXT LOGISTIC S.R.L.
CUI 39238661 · Loc. Tăuţii de Sus Orş. Baia Sprie
AT
AG TAM DISTRIBUTION SRL
CUI 36426601 · Mun. Baia Mare
BD
BRUNA DE MARAMUREŞ S.R.L.
CUI 34695840 · Sat Viile Apei Orş. Seini

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ARMART LOGISTIC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →