identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

THE CLINIQUE PRIMAVERII S.R.L.

CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
CUI 48045317J2023007740403Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,27mil lei
▼ 17,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−430mii lei
▼ 511,1% vs. 2024
Salariați
7
▲ 250,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, THE CLINIQUE PRIMAVERII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.273.327 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 17,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 430.268 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.206.339 lei) depășesc activele totale (762.496 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-443.951 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-430.268 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48045317
Nr. Reg. Comerțului
J2023007740403 · EUID ROONRC.J2023007740403
Cod CAEN
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-04-25 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CPT. GHEORGHE MĂRĂŞOIU, NR.25, ET.1, AP.2
Cod poștal
11907
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.273.327 lei
▼ 17,0%
Profit net
-430.268 lei
▼ 511,1%
Datorii
1.206.339 lei
▲ 17,6%
Salariați
7
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 615.209 lei2024: 1.534.795 lei2025: 1.273.327 lei1,27 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -1.485 lei2024: 104.671 lei2025: -430.268 lei−430 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 22025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-33,8%
Creștere CA an/an
-17,0%
CA / salariat
181.904 lei
Datorii / active
158%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.273.327 lei-430.268 lei1.206.339 lei762.496 lei-443.951 lei7
20241.534.795 lei104.671 lei1.025.617 lei945.952 lei95.335 lei2
2023615.209 lei-1.485 lei655.725 lei655.240 lei-485 lei5

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GENOVA SRL4701703radiată
SANO CITTA S.R.L.40043248în funcțiune
TCH AESTHETIC S.R.L.43184829în funcțiune
THE CLINIQUE BANEASA S.R.L.48391108în funcțiune
THE CLINIQUE HAIR S.R.L.47266883în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de tratament și înfrumusețare · Municipiul București

AF
ANDREEA FUGARU BEAUTY S.R.L.
CUI 55165731 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GN
GIA NAILS STUDIO S.R.L.
CUI 55006760 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TL
THE LUMA ROOM S.R.L.
CUI 55006612 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AC
ARIA CARE S.R.L.
CUI 54983643 · Sector 1 Mun. Bucureşti
N&
NOBLESSE & ELEGANCE S.R.L.
CUI 54581590 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MS
MP STUDIO S.R.L.
CUI 54501450 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
THE CLINIQUE PRIMAVERII S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →