identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

INTACT HOSPITALITY TEAM S.R.L.

CAEN 9002 — Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
CUI 48078390J40/8079/2023Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
80mii lei
▼ 34,1% vs. 2024
Profit net · 2025
25mii lei
▼ 41,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, INTACT HOSPITALITY TEAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 80.230 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 34,1%. Rezultatul net a fost un profit de 25.272 lei. Datoriile totale au crescut cu 8,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48078390
Nr. Reg. Comerțului
J40/8079/2023 · EUID ROONRC.J40/8079/2023
Cod CAEN
9002 — Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9039. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-05-02 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. MĂRIUCA, NR.6, BL.120, SC.1, ET.2, AP.13 · 2 firme aici
Cod poștal
42033
Contact declarat
9 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
80.230 lei
▼ 34,1%
Profit net
25.272 lei
▼ 41,8%
Datorii
48.014 lei
▲ 8,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 89.067 lei2024: 121.715 lei2025: 80.230 lei80 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 47.841 lei2024: 43.418 lei2025: 25.272 lei25 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
31,5%
Creștere CA an/an
-34,1%
CA / salariat
80.230 lei
Datorii / active
33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202580.230 lei25.272 lei48.014 lei146.845 lei98.831 lei1
2024121.715 lei43.418 lei44.361 lei117.920 lei73.559 lei1
202389.067 lei47.841 lei6.979 lei55.020 lei48.041 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

OS
OK SHOP SRL
CUI 23353826 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · Municipiul București

GV
GLYPH VISUALS S.R.L.
CUI 50884442 · Sector 4 Mun. Bucureşti
DF
DDM FAMILY CONCEPT S.R.L.
CUI 49906440 · Sector 4 Mun. Bucureşti
BM
BALCAN MANAGEMENT ARTIST S.R.L.
CUI 49256835 · Sector 4 Mun. Bucureşti
LA
LED ATELIER S.R.L.
CUI 49110995 · Sector 4 Mun. Bucureşti
LE
LIVE EVENT LOGISTIC S.R.L.
CUI 48894932 · Sector 4 Mun. Bucureşti
OS
ONTHEBLOCK S.R.L.
CUI 48715751 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INTACT HOSPITALITY TEAM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →