identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

SLR TOP SERVICE S.R.L.

CAEN 4664 — Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
CUI 48091135J2023000696170Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
318mii lei
▼ 36,3% vs. 2024
Profit net · 2025
84mii lei
▼ 79,1% vs. 2024
Salariați
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, SLR TOP SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 317.559 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 36,3%. Rezultatul net a fost un profit de 83.810 lei. Datoriile totale au crescut cu 2.624,5% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48091135
Nr. Reg. Comerțului
J2023000696170 · EUID ROONRC.J2023000696170
Cod CAEN
4664 — Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-05-03 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. SLT. EROU GHEORGHE POTOP, NR.1A · 4 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
317.559 lei
▼ 36,3%
Profit net
83.810 lei
▼ 79,1%
Datorii
312.448 lei
▲ 2.624,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 200.035 lei2024: 498.211 lei2025: 317.559 lei318 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 119.138 lei2024: 401.250 lei2025: 83.810 lei84 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
26,4%
Creștere CA an/an
-36,3%
Datorii / active
45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025317.559 lei83.810 lei312.448 lei695.552 lei383.104 lei
2024498.211 lei401.250 lei11.468 lei310.762 lei299.294 lei2
2023200.035 lei119.138 lei13.207 lei11.251 lei-1.956 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AS
ANTECO SMART SERVICE S.R.L.
CUI 49353277 · Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
AC
ANTECO COMPANY SRL
CUI 21360576 · Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
RT
RBB TECHNOLOGY SRL
CUI 17942576 · Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
RBB TECHNOLOGY SRL17942576în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat · Vrancea

AS
ANTECO SMART SERVICE S.R.L.
CUI 49353277 · Mun. Focşani
RH
REGIK HORECA S.R.L.
CUI 46165465 · Mun. Focşani
AC
ANTECO COMPANY SRL
CUI 21360576 · Mun. Focşani
RT
RBB TECHNOLOGY SRL
CUI 17942576 · Mun. Focşani
ER
ERIKA SRL
CUI 17455040 · Mun. Focşani
A2
ACME 2003 SRL
CUI 15085021 · Mun. Focşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SLR TOP SERVICE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →