identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

URBAN LAB RECORDS S.R.L.

CAEN 5920 — Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
CUI 48259507J40/10170/2023Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
19mii lei
▼ 96,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−71mii lei
▼ 167,3% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
În anul 2025, URBAN LAB RECORDS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.834 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 96,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 71.029 lei. Datoriile totale au scăzut cu 67,0% față de anul anterior.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-71.029 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48259507
Nr. Reg. Comerțului
J40/10170/2023 · EUID ROONRC.J40/10170/2023
Cod CAEN
5920 — Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-05-30 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. TRAIAN, NR.1, BL.E5, SC.2, ET.8-9, AP.44
Cod poștal
30571
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
18.834 lei
▼ 96,4%
Profit net
-71.029 lei
▼ 167,3%
Datorii
10.642 lei
▼ 67,0%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 21.759 lei2024: 529.479 lei2025: 18.834 lei19 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 4.124 lei2024: 105.508 lei2025: -71.029 lei−71 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-377,1%
Creștere CA an/an
-96,4%
Datorii / active
22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-183,1%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202518.834 lei-71.029 lei10.642 lei49.444 lei38.802 lei
2024529.479 lei105.508 lei32.283 lei142.115 lei109.832 lei
202321.759 lei4.124 lei3.842 lei14.739 lei4.324 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
9.835 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
MOV RECORDS S.R.L.43385091în funcțiune
TALENTIQUE MANAGEMENT S.R.L.51712399în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · Municipiul București

RE
RAW ESSENCE S.R.L.
CUI 55405389 · Sector 3 Mun. Bucureşti
VB
VIOLIN BOX S.R.L.
CUI 55210760 · Sector 3 Mun. Bucureşti
PM
PTSDISCO MUSIC S.R.L.
CUI 55006604 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MS
MESOMSTUDIOS S.R.L.
CUI 54862986 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MM
MORANDI MUSIC S.R.L.
CUI 54835370 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MH
MGMT HOLDING S.R.L.
CUI 54746418 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-09Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
URBAN LAB RECORDS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →