identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

ENDLESS CRAFT S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 48259892J02/844/2023Plătitor TVA din 2023Verificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
7.475lei
▲ 563,9% vs. 2024
Profit net · 2025
2.275lei
▲ 280,7% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
3ani
din 2023
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ENDLESS CRAFT S.R.L. (CUI 48259892, nr. J02/844/2023) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Vladimirescu, județul Arad, înființată în 2023. Activitatea principală: comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet (CAEN 4791). Este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7.475 lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, ENDLESS CRAFT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.475 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 563,9%. Rezultatul net a fost un profit de 2.275 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,4% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (6.931 lei) depășesc activele totale (6.702 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-229 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48259892
Nr. Reg. Comerțului
J02/844/2023 · EUID ROONRC.J02/844/2023
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-05-30 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. PLETL EXPRES S.R.L. · 32 m · CAEN 5320
  2. SMARTCROP TECHNOLOGY S.R.L. · 66 m · CAEN 4312
  3. EURODOM F&V S.R.L. · 73 m · CAEN 4100
  4. ELISANY HOLDING SRL · 84 m · CAEN 4120
  5. BORA PLAST & SALES SRL · 98 m · CAEN 4649
  6. ASTRA SUN MEGA ENERGY S.R.L. · 107 m · CAEN 3511 · +4 firme la aceeași adresă
  7. L`UNIQUE MAISON S.R.L. · 109 m · CAEN 4776
  8. L&D MEDIU CONSULTING SRL · 114 m · CAEN 7112 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20257.475 lei▲ 563,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1.8693.7385.6067.4752023 · cifră de afaceri: 873 lei2023 · profit net: -1.445 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.126 lei2024 · profit net: -1.259 lei20242025 · cifră de afaceri: 7.475 lei7.4752025 · profit net: 2.275 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
6.931 lei▼ 7,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4791 · 10.589 firme · mai sus decât 17% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Arad · mai sus decât 5% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
30,4% marjă · mai sus decât 83% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
30,4%
Creștere CA an/an
+563,9%
Datorii / active
103%
Grad de îndatorare
103%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.475+564%2.27530,4%6.9316.702-229—
20241.126+29,0%-1.259-111,8%7.4814.977-2.504—
2023873-1.445-165,5%3.9502.705-1.245—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Arad

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-11-04.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ENDLESS CRAFT S.R.L.

Este ENDLESS CRAFT S.R.L. o firmă activă?

Da. ENDLESS CRAFT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este ENDLESS CRAFT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ENDLESS CRAFT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 15.06.2023 (verificare ANAF din 01.11.2026). Codul de TVA este RO48259892.

Ce cifră de afaceri are ENDLESS CRAFT S.R.L.?

În 2025, ENDLESS CRAFT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 7.475 lei, în creștere cu 563,9% față de 2024, și un profit net de 2.275 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este ENDLESS CRAFT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ENDLESS CRAFT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 03.10.2026.

Are ENDLESS CRAFT S.R.L. datorii la ANAF?

ENDLESS CRAFT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ENDLESS CRAFT S.R.L.?

Sediul social declarat al ENDLESS CRAFT S.R.L. este în JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, STR. VIENA.

Ce activitate are ENDLESS CRAFT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ENDLESS CRAFT S.R.L. este „Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet” (cod CAEN 4791).

Când a fost înființată ENDLESS CRAFT S.R.L.?

ENDLESS CRAFT S.R.L. a fost înregistrată pe 30.05.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J02/844/2023.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ENDLESS CRAFT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala