identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

BMA TOP INVEST S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 48264376J2023002425127Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
831mii lei
▲ 17,0% vs. 2024
Profit net · 2025
161mii lei
▲ 98,9% vs. 2024
Salariați
8
▼ 11,1% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, BMA TOP INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 831.292 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,0%. Rezultatul net a fost un profit de 161.498 lei. Datoriile totale au crescut cu 29,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
Semnale de atenție
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 52 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48264376
Nr. Reg. Comerțului
J2023002425127 · EUID ROONRC.J2023002425127
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-05-31 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PLOIEŞTI, NR.47-49, ET.1 · 52 firme aici
Cod poștal
400157
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
831.292 lei
▲ 17,0%
Profit net
161.498 lei
▲ 98,9%
Datorii
82.762 lei
▲ 29,6%
Salariați
8
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 370.152 lei2024: 710.553 lei2025: 831.292 lei831 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 84.955 lei2024: 81.208 lei2025: 161.498 lei161 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 92025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
19,4%
Creștere CA an/an
+17,0%
CA / salariat
103.912 lei
Datorii / active
34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025831.292 lei161.498 lei82.762 lei244.510 lei161.748 lei8
2024710.553 lei81.208 lei63.840 lei145.358 lei81.518 lei9
2023370.152 lei84.955 lei41.990 lei127.145 lei85.155 lei8

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Cluj

HT
HALF TIME BAR S.R.L.
CUI 55473812 · Mun. Cluj-Napoca
VS
VALEIA STORE S.R.L.
CUI 55009457 · Mun. Cluj-Napoca
SB
SHOP BERARIE S.R.L.
CUI 54918866 · Mun. Cluj-Napoca
NS
NUVE S.R.L.
CUI 54851529 · Mun. Cluj-Napoca
SV
SOLUM VITALIS S.R.L.
CUI 54843763 · Mun. Cluj-Napoca
VS
VIO SALT S.R.L.
CUI 54724495 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BMA TOP INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →