identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

CCR ENERGY SISTEMS&CONTROLS S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 48266660J2023004852235Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
52mii lei
▼ 94,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−4.458lei
▲ 97,7% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
24
SEAP · activ 2024
În anul 2025, CCR ENERGY SISTEMS&CONTROLS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 51.549 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 94,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 4.458 lei. Datoriile totale au crescut cu 36,2% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.683.244 lei) depășesc activele totale (1.608.065 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-74.178 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-4.458 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48266660
Nr. Reg. Comerțului
J2023004852235 · EUID ROONRC.J2023004852235
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-05-31 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
51.549 lei
▼ 94,9%
Profit net
-4.458 lei
▲ 97,7%
Datorii
1.683.244 lei
▲ 36,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 489.240 lei2024: 1.010.781 lei2025: 51.549 lei52 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 127.195 lei2024: -197.135 lei2025: -4.458 lei−4.45820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-8,6%
Creștere CA an/an
-94,9%
Datorii / active
105%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202551.549 lei-4.458 lei1.683.244 lei1.608.065 lei-74.178 lei
20241.010.781 lei-197.135 lei1.236.196 lei1.165.621 lei-69.720 lei1
2023489.240 lei127.195 lei366.948 lei494.363 lei127.415 lei3

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Contracte publice (SEAP)

24

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
24
Valoare totală
261.999 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CC CONSTRUCT ENERGY S.R.L.50469365în funcțiune
DDC POWER ENGINEERING SYSTEM S.R.L.50419405în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Ilfov

OC
ONYX CORP S.R.L.
CUI 53236887 · Sat Voluntari Orş. Voluntari
NH
NEW HOME STEEL S.R.L.
CUI 51938648 · Sat Voluntari Orş. Voluntari
DS
DUNIR S.R.L.
CUI 51812622 · Sat Voluntari Orş. Voluntari
DC
DECON CONSTRUCŢII ŞI AMBIENT S.R.L.
CUI 51691903 · Sat Voluntari Orş. Voluntari
MA
MISH APARTMENTS S.R.L.
CUI 51097944 · Sat Voluntari Orş. Voluntari
SC
SELECTED CONSTRUCTION & MANAGEMENT S.R.L.
CUI 50285656 · Sat Voluntari Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CCR ENERGY SISTEMS&CONTROLS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →