identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

RSA MONTAGE S.R.L.

CAEN 4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
CUI 48272069J19/284/2023Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,55mil lei
▲ 58,6% vs. 2024
Profit net · 2025
985mii lei
▲ 76,1% vs. 2024
Salariați
7
▲ 40,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, RSA MONTAGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.554.835 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 58,6%. Rezultatul net a fost un profit de 985.068 lei. Datoriile totale au crescut cu 267,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48272069
Nr. Reg. Comerțului
J19/284/2023 · EUID ROONRC.J19/284/2023
Cod CAEN
4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4323, 4324. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-06-06 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HARGHITA
Localitate
Sat Ineu Com. Cârţa
Adresă
JUD. HARGHITA, SAT INEU COM. CÂRŢA, INEU, NR.599, CAMERA 1
Cod poștal
537036

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.554.835 lei
▲ 58,6%
Profit net
985.068 lei
▲ 76,1%
Datorii
208.191 lei
▲ 267,5%
Salariați
7
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.373.564 lei2024: 1.611.211 lei2025: 2.554.835 lei2,55 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 940.979 lei2024: 559.304 lei2025: 985.068 lei985 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 52025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
38,6%
Creștere CA an/an
+58,6%
CA / salariat
364.976 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
69,4%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025572.256 $220.645 $46.633 $364.475 $317.843 $7
2024350.454 $121.654 $12.320 $174.375 $162.055 $5
2023300.180 $205.643 $5.688 $211.374 $205.686 $5

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
RUSTY STEEL ART S.R.L.42028830în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte lucrări de instalații pentru construcții · Harghita

ES
ENDROFIX S.R.L.
CUI 44648889 · Sat Fâncel Com. Dealu
AC
ABOR CONS S.R.L.
CUI 44603151 · Sat Dârjiu Com. Dârjiu
TN
TACOMA NOVOTEC SYSTEM S.R.L.
CUI 42259974 · Sat Gălăuţaş Com. Gălăuţaş
P&
PETER & BOYS MONTARE SRL
CUI 37533100 · Sat Bisericani Com. Lupeni
MO
MOLHANOPUR SRL
CUI 37236494 · Sat Ciceu Com. Ciceu
HS
HALOM-SZINPAD SRL
CUI 36058097 · Sat Mujna Com. Dârjiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RSA MONTAGE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →