identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

QUMMAL RIDE S.R.L.

CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CUI 48289940J2023002489127Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
113mii lei
▼ 60,8% vs. 2024
Profit net · 2025
10mii lei
▼ 90,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, QUMMAL RIDE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 113.016 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 60,8%. Rezultatul net a fost un profit de 10.120 lei. Datoriile totale au scăzut cu 14,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48289940
Nr. Reg. Comerțului
J2023002489127 · EUID ROONRC.J2023002489127
Cod CAEN
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-06-08 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. IZLAZULUI, NR.18, BL.C, SC.4, ET.4, AP.109 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
113.016 lei
▼ 60,8%
Profit net
10.120 lei
▼ 90,6%
Datorii
50.386 lei
▼ 14,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 84.011 lei2024: 288.098 lei2025: 113.016 lei113 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 23.989 lei2024: 107.672 lei2025: 10.120 lei10 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,0%
Creștere CA an/an
-60,8%
CA / salariat
113.016 lei
Datorii / active
26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,1%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202525.314 $2.267 $11.286 $43.015 $31.729 $1
202462.664 $23.420 $12.848 $41.528 $28.681 $1
202318.360 $5.243 $3.172 $8.458 $5.286 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SS
SIATATI S.R.L.
CUI 50919540 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
DS
DAC SPORT SPEED S.R.L.-D.
CUI 41745178 · Alte activități poștale și de curier

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate

FirmăCUIStare
QUMMAL FRIENDLY S.R.L.48557198în funcțiune
QUMMAL VIC S.R.L.46655408în funcțiune
ANILA&DASI CONSULTING S.R.L.34198264în funcțiune
CTD LOGISTICS S.R.L.36764270în funcțiune
VASI & RADU ALTERNATIV S.R.L.44778153în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · Cluj

YM
YZY MARYCARS S.R.L.
CUI 55505221 · Mun. Cluj-Napoca
KS
KIKIRIKA SPEED S.R.L.
CUI 55502756 · Mun. Cluj-Napoca
DS
DRIVIX S.R.L.
CUI 55487400 · Mun. Cluj-Napoca
CT
CASI TRAVEL S.R.L.
CUI 55447597 · Mun. Cluj-Napoca
US
URBANOGO S.R.L.
CUI 55410857 · Mun. Cluj-Napoca
SA
SZTI-A S.R.L.
CUI 55402870 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
QUMMAL RIDE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →