identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

F&H IMO INVEST S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 48290103J12/2487/2023Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
268mii lei
▲ 28,5% vs. 2024
Profit net · 2025
56mii lei
▼ 19,8% vs. 2024
Salariați
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, F&H IMO INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 268.379 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 28,5%. Rezultatul net a fost un profit de 56.180 lei. Datoriile totale au scăzut cu 5,0% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48290103
Nr. Reg. Comerțului
J12/2487/2023 · EUID ROONRC.J12/2487/2023
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-06-08 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ALVERNA, NR.71-73, CORP A, ET.1, AP.18 · 4 firme aici
Cod poștal
400469
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
268.379 lei
▲ 28,5%
Profit net
56.180 lei
▼ 19,8%
Datorii
4.747.800 lei
▼ 5,0%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 104.153 lei2024: 208.934 lei2025: 268.379 lei268 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -65.989 lei2024: 70.047 lei2025: 56.180 lei56 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
20,9%
Creștere CA an/an
+28,5%
Datorii / active
99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025268.379 lei56.180 lei4.747.800 lei4.808.537 lei60.737 lei
2024208.934 lei70.047 lei4.996.067 lei5.000.325 lei4.258 lei1
2023104.153 lei-65.989 lei4.667.465 lei4.601.676 lei-65.789 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PE
PBS EUROCONTA SRL
CUI 36989524 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CA
CARLA AUTO SPEED SRL
CUI 32424110 · Transporturi cu taxiuri
PA
PBS AUDIT SERVICES S.R.L.
CUI 27965666 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DASEDA INVESTMENTS SRL37870628în funcțiune
MASTER CLEANING SRL18451593radiată
PBS SOFTWARE S.R.L.51522025în funcțiune
SIGNOVO GROUP CRR IMOBILIARE S.R.L.46604935în funcțiune
TRG DEVELOPMENT SRL18127270radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Cluj

PP
PHOENIX PRIME S.R.L.
CUI 55454551 · Mun. Cluj-Napoca
AC
ARIA CLINIQUE PROPERTIES S.R.L.
CUI 55206777 · Mun. Cluj-Napoca
AS
ARRET SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55123469 · Mun. Cluj-Napoca
S1
SOMESULUI 15 CAPITAL S.R.L.
CUI 55076820 · Mun. Cluj-Napoca
VS
VILAGO S.R.L.
CUI 54995290 · Mun. Cluj-Napoca
MP
MEDALIANA PRO S.R.L.
CUI 54995281 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
F&H IMO INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →