identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

RESULT BY ELOS S.R.L.

CAEN 9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
CUI 48321099J2023010919405Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
8,25mil lei
▲ 38,2% vs. 2024
Profit net · 2025
1,60mil lei
▲ 18,4% vs. 2024
Salariați
18
▲ 12,5% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, RESULT BY ELOS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.249.063 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 38,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.596.377 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48321099
Nr. Reg. Comerțului
J2023010919405 · EUID ROONRC.J2023010919405
Cod CAEN
9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-06-14 (3 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CLUCERULUI, NR.55, ET.1, AP.1
Cod poștal
11364
Contact declarat
79 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
8.249.063 lei
▲ 38,2%
Profit net
1.596.377 lei
▲ 18,4%
Datorii
2.698.455 lei
▲ 1,2%
Salariați
18
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.228.395 lei2024: 5.969.320 lei2025: 8.249.063 lei8,25 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.220.157 lei2024: 1.348.539 lei2025: 1.596.377 lei1,60 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 112024: 162025: 181820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
19,4%
Creștere CA an/an
+38,2%
CA / salariat
458.281 lei
Datorii / active
57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.635.713 €316.547 €535.079 €937.413 €402.790 €18
20241.199.960 €271.085 €536.020 €807.104 €271.326 €16
2023450.508 €246.676 €42.604 €289.127 €246.878 €11

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
ELOS ACADEMY S.R.L.50953518în funcțiune
ELOS AESTHETICS S.R.L.53162640în funcțiune
ELOS LASER CENTER SRL36823946în funcțiune
HAIR MEDICAL SPA S.R.L.53151560în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · Municipiul București

CV
CHEZ VITALIE S.R.L.
CUI 55399147 · Sector 1 Mun. Bucureşti
ZM
ZHYLIAIEVA MASAJ S.R.L.
CUI 55006809 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AS
ASIAN SPA S.R.L.
CUI 54501523 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MG
MAGNUM GROUP OUT S.R.L.
CUI 54240037 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MG
MAGNUM GROUP INN S.R.L.
CUI 54218986 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DS
DARVEIA S.R.L.
CUI 54170640 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RESULT BY ELOS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →