identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

CODE CRAFTERS FUSION S.R.L.

CAEN 8240 — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 48466715J2023002976128Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2.400lei
▼ 99,1% vs. 2024
Profit net · 2025
1.951lei
▼ 99,1% vs. 2024
Salariați
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, CODE CRAFTERS FUSION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.400 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 99,1%. Rezultatul net a fost un profit de 1.951 lei. Datoriile totale au scăzut cu 83,9% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48466715
Nr. Reg. Comerțului
J2023002976128 · EUID ROONRC.J2023002976128
Cod CAEN
8240 — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-07-11 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.400 lei
▼ 99,1%
Profit net
1.951 lei
▼ 99,1%
Datorii
3.146 lei
▼ 83,9%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 298.100 lei2024: 255.200 lei2025: 2.400 lei2.40020232025
Evoluția profitului net
2023: 278.722 lei2024: 221.202 lei2025: 1.951 lei1.95120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
81,3%
Creștere CA an/an
-99,1%
Datorii / active
49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.400 lei1.951 lei3.146 lei6.473 lei3.327 lei
2024255.200 lei221.202 lei19.540 lei240.982 lei221.442 lei1
2023298.100 lei278.722 lei5.016 lei283.938 lei278.922 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Cluj

NF
NEDERMANN FINANCIAL SERVICES S.R.L.
CUI 54642492 · Mun. Cluj-Napoca
RW
RIVIC WORK S.R.L.
CUI 53377592 · Mun. Cluj-Napoca
BS
BUILDING STUDIO IMOBILIARE S.R.L.
CUI 53025847 · Mun. Cluj-Napoca
CD
CJ DRIVE S.R.L.
CUI 52893471 · Mun. Cluj-Napoca
CH
CHEVUL HR S.R.L.
CUI 52454883 · Mun. Cluj-Napoca
VS
VMS SOLUTIONS S.R.L.
CUI 52100959 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CODE CRAFTERS FUSION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →