identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

VANGUARD 360 SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 48467206J2023001296324Plătitor TVA din 2023RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,34mil lei
▲ 21,0% vs. 2024
Profit net · 2025
1,12mil lei
▲ 13,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, VANGUARD 360 SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.335.569 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,0%. Rezultatul net a fost un profit de 1.119.743 lei. Datoriile totale au crescut cu 37,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48467206
Nr. Reg. Comerțului
J2023001296324 · EUID ROONRC.J2023001296324
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-07-11 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. THEODOR NECULUŢĂ, NR.18 · 4 firme aici
Cod poștal
550057
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.335.569 lei
▲ 21,0%
Profit net
1.119.743 lei
▲ 13,7%
Datorii
1.324.335 lei
▲ 37,8%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.483.190 lei2024: 2.757.498 lei2025: 3.335.569 lei3,34 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 923.981 lei2024: 985.249 lei2025: 1.119.743 lei1,12 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
33,6%
Creștere CA an/an
+21,0%
CA / salariat
1.667.785 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025747.132 $250.810 $296.637 $548.709 $253.259 $2
2024599.782 $214.301 $209.033 $419.872 $211.284 $2
2023324.138 $201.928 $19.548 $223.620 $204.113 $2

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RC
ROASTBUN CONSULTING SERVICES S.R.L.
CUI 46830649 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
ER
EVEREST RETAIL CONSULTING S.R.L.
CUI 38872961 · Activități de consultanță în tehnologia informației
AN
ANDANTE SRL
CUI 4408364 · Alte activități poștale și de curier

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ROASTBUN CONSULTING SERVICES S.R.L.46830649în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Sibiu

MS
METAGEN S.R.L.
CUI 52998710 · Mun. Sibiu
LD
LASER DESIGN SIBIU S.R.L.
CUI 52316341 · Mun. Sibiu
LE
LEGACY ENGINEERING VISION S.R.L.
CUI 52239419 · Mun. Sibiu
AI
ARTISAN IRON MUSE S.R.L.
CUI 52223897 · Mun. Sibiu
MS
METAL STEEL WELDING SYSTEM S.R.L.
CUI 51411655 · Mun. Sibiu
ZM
ZAH METAL EXPERT S.R.L.
CUI 50349792 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VANGUARD 360 SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →