identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

FINE SYNERGY S.R.L.

CAEN 6220 — Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
CUI 48476190J2023000884157Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
210mii lei
▲ 436,8% vs. 2024
Profit net · 2025
172mii lei
▲ 1.154,6% vs. 2024
Salariați
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, FINE SYNERGY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 210.210 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 436,8%. Rezultatul net a fost un profit de 171.657 lei. Datoriile totale au crescut cu 2,8% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48476190
Nr. Reg. Comerțului
J2023000884157 · EUID ROONRC.J2023000884157
Cod CAEN
6220 — Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-07-12 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Orş. Găeşti
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. GĂEŞTI, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.1A · 3 firme aici
Cod poștal
135200

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
210.210 lei
▲ 436,8%
Profit net
171.657 lei
▲ 1.154,6%
Datorii
15.098 lei
▲ 2,8%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.200 lei2024: 39.159 lei2025: 210.210 lei210 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.283 lei2024: 13.682 lei2025: 171.657 lei172 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
81,7%
Creștere CA an/an
+436,8%
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91,7%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025210.210 lei171.657 lei15.098 lei202.220 lei187.122 lei
202439.159 lei13.682 lei14.689 lei30.154 lei15.465 lei
20232.200 lei1.283 lei638 lei2.421 lei1.783 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TI
TRIAD INSIGHT CONSULTING  S.R.L.
CUI 44517778 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
AA
AUTOPARTIUM ASM S.R.L.
CUI 31611764 · Repararea și întreținerea autovehiculelor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TRIAD INSIGHT CONSULTING  S.R.L.44517778în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · Dâmbovița

TI
TRIAD INSIGHT CONSULTING  S.R.L.
CUI 44517778 · Orş. Găeşti
FS
FESTUNG SOLUTION S.R.L.
CUI 55494343 · Mun. Târgovişte
ND
NT DATA SOLUTIONS S.R.L.
CUI 54864880 · Loc. Berevoeşti Orş. Fieni
VG
VERIDIONYX GROUP S.R.L.
CUI 54629310 · Sat Pucheni Com. Pucheni
GC
GZK CONSULTING S.R.L.
CUI 54615390 · Sat Samurcaşi Com. Crevedia
OS
OMNI-SYS S.R.L.
CUI 54181445 · Mun. Târgovişte

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FINE SYNERGY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →