identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

VISION PRO PFLEGE S.R.L.

CAEN 8810 — Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
CUI 48500272J2023013240405Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
10,73mil lei
▲ 76,1% vs. 2024
Profit net · 2025
1,49mil lei
▲ 184,6% vs. 2024
Salariați
19
▲ 72,7% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, VISION PRO PFLEGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.726.831 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 76,1%. Rezultatul net a fost un profit de 1.487.867 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.271,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 19.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48500272
Nr. Reg. Comerțului
J2023013240405 · EUID ROONRC.J2023013240405
Cod CAEN
8810 — Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-07-18 (3 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS VIILOR, NR.78-88, BL.103, SC.3, AP.67
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
10.726.831 lei
▲ 76,1%
Profit net
1.487.867 lei
▲ 184,6%
Datorii
4.247.318 lei
▲ 1.271,5%
Salariați
19
▲ +8
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 935.875 lei2024: 6.090.724 lei2025: 10.726.831 lei10,73 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 78.866 lei2024: 522.848 lei2025: 1.487.867 lei1,49 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 112025: 191920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,9%
Creștere CA an/an
+76,1%
CA / salariat
564.570 lei
Datorii / active
74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202510.726.831 lei1.487.867 lei4.247.318 lei5.730.511 lei1.483.193 lei19
20246.090.724 lei522.848 lei309.679 lei827.813 lei518.134 lei11
2023935.875 lei78.866 lei41.145 lei120.211 lei79.066 lei8

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
LUIS VISION PFLEGE S.R.L.48451188în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure · Municipiul București

LV
LUIS VISION PFLEGE S.R.L.
CUI 48451188 · Sector 5 Mun. Bucureşti
GS
GEROASIST S.R.L.
CUI 55016748 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AC
ARMONIA CARE S.R.L.
CUI 54232034 · Sector 3 Mun. Bucureşti
NM
NLM MIRIAM PROJECT S.R.L.
CUI 53709101 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DE
DAC-ETOS S.R.L.
CUI 52944524 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SP
SSENIO PLUS S.R.L.
CUI 52621949 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VISION PRO PFLEGE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →