identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

M247 DC ROMANIA S.R.L.

CAEN 6220 — Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
CUI 48571494J2023014204406Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
21,90mil lei
▲ 29,3% vs. 2024
Profit net · 2025
5,81mil lei
▲ 83,6% vs. 2024
Salariați
9
▲ 12,5% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, M247 DC ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 21.897.199 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 29,3%. Rezultatul net a fost un profit de 5.805.225 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48571494
Nr. Reg. Comerțului
J2023014204406 · EUID ROONRC.J2023014204406
Cod CAEN
6220 — Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-08-01 (3 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS FABRICA DE GLUCOZĂ, NR.11B, ET.1
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
21.897.199 lei
▲ 29,3%
Profit net
5.805.225 lei
▲ 83,6%
Datorii
8.211.802 lei
▲ 17,0%
Salariați
9
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 7.074.433 lei2024: 16.938.134 lei2025: 21.897.199 lei21,90 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.392.498 lei2024: 3.161.308 lei2025: 5.805.225 lei5,81 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 82025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
26,5%
Creștere CA an/an
+29,3%
CA / salariat
2.433.022 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.904.737 $1.300.308 $1.839.355 $5.248.562 $2.852.938 $9
20243.684.205 $687.615 $1.526.656 $3.452.799 $1.507.715 $8
20231.546.054 $522.859 $1.961.371 $3.306.374 $949.409 $7

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
M247 EUROPE SRL30203422în funcțiune
P2P FUND S.R.L.40405925în funcțiune
SOLUM ASSETS S.R.L.54648398în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · Municipiul București

PS
PAFCYBER S.R.L.
CUI 55523147 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ID
INFODISPLAY DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55520574 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BS
BYKL S.R.L.
CUI 55518450 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SD
STC DEI S.R.L.
CUI 55493631 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RS
RIDESPHERE S.R.L.
CUI 55464148 · Sector 2 Mun. Bucureşti
2C
2SMAR2 CYBER SECURITY S.R.L.
CUI 55413586 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M247 DC ROMANIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →