identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

MARIA HOLDING RESIDENCE S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 48609742J2023014713401Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,58mil lei
▲ 136,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−2,58mil lei
▼ 107,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, MARIA HOLDING RESIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.582.821 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 136,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.580.043 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-2.580.043 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48609742
Nr. Reg. Comerțului
J2023014713401 · EUID ROONRC.J2023014713401
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-08-09 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL VITAN, NR.58, ET.1, AP.9
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.582.821 lei
▲ 136,5%
Profit net
-2.580.043 lei
▼ 107,7%
Datorii
78.496.383 lei
▲ 0,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 107.920 lei2024: 2.360.333 lei2025: 5.582.821 lei5,58 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 87.033 lei2024: -1.242.344 lei2025: -2.580.043 lei−2,58 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-46,2%
Creștere CA an/an
+136,5%
CA / salariat
5.582.821 lei
Datorii / active
95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-60,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.582.821 lei-2.580.043 lei78.496.383 lei82.761.030 lei4.264.647 lei1
20242.360.333 lei-1.242.344 lei78.184.713 lei77.030.402 lei-1.154.311 lei1
2023107.920 lei87.033 lei3.183.047 lei3.271.080 lei88.033 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BERMAN INDUSTRIAL LOGISTIC S.R.L.46870074în funcțiune
BERMAN RESIDENCE S.R.L.43815563în funcțiune
GAD PROPRIETATI IMOBILIARE S.R.L.48113446în funcțiune
REAL INTERNATIONAL IMPEX S.R.L.9336013în funcțiune
SINTREVIT GROUP SRL31450366radiată
TINERVIS GROUP SRL27329545în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Municipiul București

TS
TIBICADA S.R.L.
CUI 55482080 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TR
TRUE RENTS S.R.L.
CUI 55416477 · Sector 3 Mun. Bucureşti
CS
CODANAIS S.R.L.
CUI 55258792 · Sector 3 Mun. Bucureşti
CU
CATA URBAN ASSETS S.R.L.
CUI 55231754 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MS
MORIX S.R.L.
CUI 55182279 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RH
ROTARY HOLDINGS S.R.L.
CUI 55038029 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARIA HOLDING RESIDENCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →