identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

CENTRUL DE VARSTNICI ADINA S.R.L.

CAEN 8730 — Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
CUI 48655544J2023005361231Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,45mil lei
▼ 25,8% vs. 2024
Profit net · 2025
121mii lei
▼ 80,4% vs. 2024
Salariați
8
▼ 11,1% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, CENTRUL DE VARSTNICI ADINA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.447.700 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 25,8%. Rezultatul net a fost un profit de 120.595 lei. Datoriile totale au crescut cu 49,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48655544
Nr. Reg. Comerțului
J2023005361231 · EUID ROONRC.J2023005361231
Cod CAEN
8730 — Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-08-21 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.447.700 lei
▼ 25,8%
Profit net
120.595 lei
▼ 80,4%
Datorii
303.835 lei
▲ 49,2%
Salariați
8
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 384.200 lei2024: 1.951.492 lei2025: 1.447.700 lei1,45 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 235.655 lei2024: 616.469 lei2025: 120.595 lei121 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 92025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,3%
Creștere CA an/an
-25,8%
CA / salariat
180.963 lei
Datorii / active
29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.447.700 lei120.595 lei303.835 lei1.041.755 lei737.920 lei8
20241.951.492 lei616.469 lei203.678 lei1.056.002 lei852.324 lei9
2023384.200 lei235.655 lei42.150 lei278.005 lei235.855 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
CELLINE EVA LINE S.R.L.51207486în funcțiune
IUL MATHEO MARKET SRL34434039în funcțiune
M.C.I. IULIFLOR MARKET S.R.L.40291111în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure · Ilfov

CL
CAMIN LUCIA MARIA S.R.L.
CUI 47051221 · Sat Fundeni Com. Dobroeşti
CA
CĂMINUL ADINA S.R.L.
CUI 41722263 · Sat Fundeni Com. Dobroeşti
CS
CAMIN SENIORI DIMINETI DE AUR S.R.L.
CUI 54184344 · Sat Roşu Com. Chiajna
CS
CASA SFINTII NICOLAE SI IOSIF S.R.L.
CUI 53064080 · Sat Zurbaua Com. Dragomireşti-Vale
CI
CĂMINUL IZVORUL TĂMĂDUIRII S.R.L.
CUI 52071764 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
AM
ARY MEDICAL S.R.L.
CUI 51768217 · Sat Tamaşi Com. Corbeanca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CENTRUL DE VARSTNICI ADINA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →