identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

BENEFITS EIGHT S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 48723207J40/16394/2023Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
566mii lei
▲ 89,0% vs. 2024
Profit net · 2025
267mii lei
▲ 158,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, BENEFITS EIGHT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 566.427 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 89,0%. Rezultatul net a fost un profit de 266.845 lei. Datoriile totale au crescut cu 8,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48723207
Nr. Reg. Comerțului
J40/16394/2023 · EUID ROONRC.J40/16394/2023
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-09-04 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL TIMIŞOARA, NR.27, BL.D, SC.B, ET.8, AP.36 · 3 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
566.427 lei
▲ 89,0%
Profit net
266.845 lei
▲ 158,1%
Datorii
1.820.010 lei
▲ 8,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 69.763 lei2024: 299.758 lei2025: 566.427 lei566 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 36.457 lei2024: 103.385 lei2025: 266.845 lei267 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
47,1%
Creștere CA an/an
+89,0%
CA / salariat
566.427 lei
Datorii / active
82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
65,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025126.874 $59.770 $407.663 $498.801 $91.139 $1
202465.200 $22.487 $365.859 $396.320 $30.460 $1
202315.246 $7.967 $50.243 $58.254 $8.011 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RM
RCA MALL ASISTENT IN BROKERAJ SRL
CUI 31993362 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
EA
EFFECT ASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL
CUI 30311661 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
RCA MALL ASISTENT IN BROKERAJ SRL31993362în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Municipiul București

MA
MKT AGENCY S.R.L.-D.
CUI 55452267 · Sector 6 Mun. Bucureşti
MS
MRIANUS S.R.L.
CUI 55240450 · Sector 6 Mun. Bucureşti
RF
ROCK FOR LIFE S.R.L.
CUI 55229649 · Sector 6 Mun. Bucureşti
SU
SCROLL UP S.R.L.
CUI 55127606 · Sector 6 Mun. Bucureşti
AS
AVERBA S.R.L.
CUI 55112680 · Sector 6 Mun. Bucureşti
VP
VOX PUBLICA S.R.L.
CUI 55048979 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BENEFITS EIGHT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →