identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

RALEX TOP CLEANING S.R.L.

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 48735058J2023000775381Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,76mil lei
▲ 364,4% vs. 2024
Profit net · 2025
404mii lei
▲ 80,0% vs. 2024
Salariați
6
▲ 20,0% vs. 2024
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, RALEX TOP CLEANING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.758.767 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 364,4%. Rezultatul net a fost un profit de 403.674 lei. Datoriile totale au crescut cu 311,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48735058
Nr. Reg. Comerțului
J2023000775381 · EUID ROONRC.J2023000775381
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-09-05 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Mun. Râmnicu Vâlcea
Adresă
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. ION REFERENDARU, NR.4, BL.A18, SC.B, AP.9 · 2 firme aici
Cod poștal
240158
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.758.767 lei
▲ 364,4%
Profit net
403.674 lei
▲ 80,0%
Datorii
503.167 lei
▲ 311,2%
Salariați
6
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 22.500 lei2024: 594.083 lei2025: 2.758.767 lei2,76 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 4.718 lei2024: 224.279 lei2025: 403.674 lei404 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 52025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,6%
Creștere CA an/an
+364,4%
CA / salariat
459.795 lei
Datorii / active
55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025617.934 $90.419 $112.704 $203.166 $90.462 $6
2024129.219 $48.783 $26.617 $75.441 $48.824 $5
20234.917 $1.031 $9.228 $10.292 $1.064 $3

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ER
ECO RECICLARIS SOLUTIONS S.R.L.
CUI 52065720 · Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
GAD MEDIA S.R.L.54245484în funcțiune
GEODRILL INVEST S.R.L.48218590în funcțiune
TEMPLE OF CHANCE S.R.L.44408665în funcțiune
THE RESERVE NATURE S.R.L.54241636în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Vâlcea

SR
STANCIU RENO&CLEAN EXPERT S.R.L.
CUI 54760927 · Mun. Râmnicu Vâlcea
JG
JASYLIA GROUP S.R.L.
CUI 54352650 · Mun. Râmnicu Vâlcea
PV
PURECLEAN VÂLCEA S.R.L.
CUI 53986986 · Mun. Râmnicu Vâlcea
DE
DRONEWASH EXPERT S.R.L.
CUI 53001830 · Mun. Râmnicu Vâlcea
EC
EPIC CLEAN S.R.L.
CUI 52714223 · Mun. Râmnicu Vâlcea
EH
ECOCLEAN HOUSE S.R.L.
CUI 52389530 · Mun. Râmnicu Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RALEX TOP CLEANING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →