identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

VAST PERFECT CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 48747648J2023001171157Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
290mii lei
▼ 68,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−171mii lei
▼ 169,0% vs. 2024
Salariați
1
▼ 66,7% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2024
În anul 2025, VAST PERFECT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 289.855 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 68,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 171.185 lei. Datoriile totale au crescut cu 22,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (205.738 lei) depășesc activele totale (34.891 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-170.847 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-171.185 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48747648
Nr. Reg. Comerțului
J2023001171157 · EUID ROONRC.J2023001171157
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-09-07 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
289.855 lei
▼ 68,8%
Profit net
-171.185 lei
▼ 169,0%
Datorii
205.738 lei
▲ 22,2%
Salariați
1
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 371.414 lei2024: 927.987 lei2025: 289.855 lei290 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 188.465 lei2024: 248.098 lei2025: -171.185 lei−171 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 32025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-59,1%
Creștere CA an/an
-68,8%
CA / salariat
289.855 lei
Datorii / active
590%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025289.855 lei-171.185 lei205.738 lei34.891 lei-170.847 lei1
2024927.987 lei248.098 lei168.428 lei416.766 lei248.338 lei3
2023371.414 lei188.465 lei65.258 lei253.923 lei188.665 lei5

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
64.800 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
FILIP BROD S.R.L.52112600în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

IS
INCOM SERV CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55514246 · Sector 5 Mun. Bucureşti
TB
TUDORACHE BUILD S.R.L.
CUI 55504471 · Sector 5 Mun. Bucureşti
TI
TLK IAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55497358 · Sector 5 Mun. Bucureşti
NT
NEO TEHNIC CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55493810 · Sector 5 Mun. Bucureşti
CP
CAIAC PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55457140 · Sector 5 Mun. Bucureşti
CT
CRM TRUST S.R.L.
CUI 55452313 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-11Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VAST PERFECT CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →