identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

FABRICA DE TABERE S.R.L.

CAEN 8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
CUI 48750686J40/16746/2023Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
95mii lei
▼ 22,1% vs. 2024
Profit net · 2025
9.524lei
▲ 542,2% vs. 2024
Salariați
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, FABRICA DE TABERE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 94.928 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 22,1%. Rezultatul net a fost un profit de 9.524 lei. Datoriile totale au scăzut cu 65,7% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (36.315 lei) depășesc activele totale (21.252 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-15.063 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48750686
Nr. Reg. Comerțului
J40/16746/2023 · EUID ROONRC.J40/16746/2023
Cod CAEN
8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-09-08 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. SEVASTOPOL, NR.14A, TRONSON 2 · 2 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
94.928 lei
▼ 22,1%
Profit net
9.524 lei
▲ 542,2%
Datorii
36.315 lei
▼ 65,7%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 18.926 lei2024: 121.834 lei2025: 94.928 lei95 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -26.170 lei2024: 1.483 lei2025: 9.524 lei9.52420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,0%
Creștere CA an/an
-22,1%
Datorii / active
171%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202594.928 lei9.524 lei36.315 lei21.252 lei-15.063 lei
2024121.834 lei1.483 lei105.791 lei81.204 lei-24.587 lei
202318.926 lei-26.170 lei39.034 lei12.964 lei-26.070 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

FD
FABRICA DE EMOŢII S.R.L.
CUI 43735871 · Activități de asistență medicală generală

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
FABRICA DE EMOȚII S.R.L.43735871în funcțiune
SENSIPULSE S.R.L.49022974în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte forme de învățământ n.c.a. · Municipiul București

AI
AVALUN INVEST S.R.L.
CUI 55536589 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BS
BROTRADE S.R.L.
CUI 55531387 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TB
THE BEAUTY SOCIETY S.R.L.
CUI 55419945 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CC
CEA CREATIVE S.R.L.
CUI 55419767 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SV
SOMA VERITAS S.R.L.
CUI 55162140 · Sector 1 Mun. Bucureşti
LS
LIKELY S.R.L.
CUI 55120624 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-22Inactivitate fiscalăActivInactiv fiscal
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FABRICA DE TABERE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →