identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

VIRTUAL ACCOUNTANCY S.R.L.

CAEN 6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CUI 48760728J2023002019294Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
316mii lei
▲ 8,6% vs. 2024
Profit net · 2025
135mii lei
▼ 26,1% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, VIRTUAL ACCOUNTANCY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 316.357 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,6%. Rezultatul net a fost un profit de 134.577 lei. Datoriile totale au crescut cu 124,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48760728
Nr. Reg. Comerțului
J2023002019294 · EUID ROONRC.J2023002019294
Cod CAEN
6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-09-11 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Sat Tătărani Com. Bărcăneşti
Adresă
JUD. PRAHOVA, SAT TĂTĂRANI COM. BĂRCĂNEŞTI, STR. MARGARETELOR, NR.23 · 2 firme aici
Cod poștal
107059
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
316.357 lei
▲ 8,6%
Profit net
134.577 lei
▼ 26,1%
Datorii
157.728 lei
▲ 124,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 141.490 lei2024: 291.250 lei2025: 316.357 lei316 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 118.766 lei2024: 182.041 lei2025: 134.577 lei135 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
42,5%
Creștere CA an/an
+8,6%
CA / salariat
158.179 lei
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,2%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202570.861 $30.144 $35.329 $66.337 $31.007 $2
202463.350 $39.596 $15.275 $54.914 $39.639 $2
202330.921 $25.955 $3.930 $29.929 $25.999 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TE
T&A ENGINEERING ART S.R.L.
CUI 45764091 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
T&A ENGINEERING ART S.R.L.45764091radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · Prahova

DH
DATA HERO SOLUTIONS S.R.L.
CUI 51477730 · Sat Tătărani Com. Bărcăneşti
SG
SPORTECH GLOBAL S.R.L.
CUI 54993272 · Orş. Breaza
ON
ORIS NEXUS S.R.L.
CUI 54839231 · Sat Măneciu-Pământeni Com. Măneciu
TS
TRADEBUNKER S.R.L.
CUI 54229837 · Sat Păuleşti Com. Păuleşti
NT
NP TEAM HUB S.R.L.
CUI 54192800 · Mun. Câmpina
RS
RIVELIX SOLUTIONS S.R.L.
CUI 52887780 · Sat Româneşti Com. Bărcăneşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VIRTUAL ACCOUNTANCY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →