identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

GARANT INVEST S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 48843203J2023000956270Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
559mii lei
▲ 111,9% vs. 2024
Profit net · 2025
148mii lei
▼ 19,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, GARANT INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 559.095 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 111,9%. Rezultatul net a fost un profit de 148.331 lei. Datoriile totale au crescut cu 795,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48843203
Nr. Reg. Comerțului
J2023000956270 · EUID ROONRC.J2023000956270
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-09-26 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Mun. Roman
Adresă
JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. OLTENIEI, NR.53 · 2 firme aici
Cod poștal
611148
Contact declarat
106 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
559.095 lei
▲ 111,9%
Profit net
148.331 lei
▼ 19,6%
Datorii
107.591 lei
▲ 795,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 67.689 lei2024: 263.894 lei2025: 559.095 lei559 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 46.964 lei2024: 184.579 lei2025: 148.331 lei148 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 02024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
26,5%
Creștere CA an/an
+111,9%
CA / salariat
559.095 lei
Datorii / active
100%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
74.165,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025559.095 lei148.331 lei107.591 lei107.791 lei200 lei1
2024263.894 lei184.579 lei12.009 lei12.209 lei200 lei1
202367.689 lei46.964 lei8.507 lei8.707 lei200 lei0

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AA
ACH ACTIV PRO S.R.L.
CUI 54699103 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Neamț

LD
LUP DECOR & COMPANY S.R.L.
CUI 54282725 · Mun. Roman
FC
FES CLAUDIU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 53791038 · Mun. Roman
SG
SIIA GENERAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52432915 · Mun. Roman
AE
ANA ESENŢIAL S.R.L.
CUI 50626095 · Mun. Roman
DS
DCV STEELCON S.R.L.
CUI 50345740 · Mun. Roman
CG
CMA GREEN SOLAR CONSTRUCT & ELECTRIC S.R.L.
CUI 49925310 · Mun. Roman

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GARANT INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →