identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

GENUINE & SAFE S.R.L.

CAEN 4689 — Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
CUI 48928873J2023003892351Plătitor TVA din 2023TVA la încasaregenuinesafe.comActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,09mil lei
▼ 20,6% vs. 2024
Profit net · 2025
362mii lei
▲ 7,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, GENUINE & SAFE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.091.816 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,6%. Rezultatul net a fost un profit de 362.397 lei. Datoriile totale au scăzut cu 61,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48928873
Nr. Reg. Comerțului
J2023003892351 · EUID ROONRC.J2023003892351
Cod CAEN
4689 — Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-10-11 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, CAL. TORONTALULUI, KM. 6. ÎN INCINTA PITT
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
genuinesafe.com
Email
contact@genuinesafe.com

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.091.816 lei
▼ 20,6%
Profit net
362.397 lei
▲ 7,2%
Datorii
188.205 lei
▼ 61,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 792.384 lei2024: 1.375.182 lei2025: 1.091.816 lei1,09 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 491.567 lei2024: 338.023 lei2025: 362.397 lei362 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
33,2%
Creștere CA an/an
-20,6%
CA / salariat
1.091.816 lei
Datorii / active
34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025244.555 $81.173 $42.156 $123.383 $81.227 $1
2024299.115 $73.523 $105.982 $179.557 $73.575 $1
2023173.168 $107.428 $81.183 $188.654 $107.471 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
GENUINE ADVERTISING SRL10979543în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. · Timiș

SS
SOZENDRU S.R.L.
CUI 54953669 · Mun. Timişoara
LS
LAGUNABRUX S.R.L.
CUI 51960939 · Mun. Timişoara
DS
DROPIMPORTEX SM S.R.L.
CUI 40293406 · Mun. Timişoara
AB
AKTCOM BRANDS SRL
CUI 31991078 · Mun. Timişoara
VM
V.M.A TOTAL SOURCE S.R.L.
CUI 53214730 · Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă
ND
NICLAB DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 52875971 · Sat Giarmata Com. Giarmata

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GENUINE & SAFE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →