identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

MMA ECO CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CUI 48991811J2023003513137Neplătitor TVAVerificat ANAF 06.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
178mii lei
▼ 15,7% vs. 2024
Profit net · 2025
43mii lei
▼ 62,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 48991811, nr. J2023003513137) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Ovidiu, județul Constanța, înființată în 2023. Activitatea principală: lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 178 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 177.776 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 15,7%. Rezultatul net a fost un profit de 43.098 lei. Datoriile totale au crescut cu 543,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48991811
Nr. Reg. Comerțului
J2023003513137 · EUID ROONRC.J2023003513137
Cod CAEN
4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-10-23 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Orş. Ovidiu
Adresă
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. OVIDIU, STR. MUGUREL · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 22 firme.

100 m250 m500 mN123
  1. HERBERTHS COMPANY SRL · 454 m · CAEN 5510 · +32 firme la aceeași adresă
  2. CRISMAR ATLAS SRL · 514 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  3. ALX SERV SRL · 598 m · CAEN 4712 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025178 mii lei▼ 15,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
62 mii125 mii187 mii250 mii2023 · cifră de afaceri: 249.646 lei2023 · profit net: 227.380 lei20232024 · cifră de afaceri: 210.934 lei2024 · profit net: 115.519 lei20242025 · cifră de afaceri: 177.776 lei178 mii2025 · profit net: 43.098 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
96 mii lei▲ 543,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4211 · 1.978 firme · mai sus decât 19% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Constanța · mai sus decât 42% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
24,2% marjă · mai sus decât 72% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
24,2%
Creștere CA an/an
-15,7%
CA / salariat
177.776 lei
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,1%
Grad de îndatorare
69%
Angajați, în timp
2 → 1 (2023–2025, -50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025177.776−15,7%43.098−62,7%24,2%95.860139.36143.5011
2024210.934−15,5%115.519−49,2%54,8%14.898249.301234.4031
2023249.646227.38091,1%16.498244.078227.5802

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-11-2735241/212/2024Judecătoria Constantaordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BOGLORI SPEDITION SRL33294450radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 302 mii lei, 1 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MMA ECO CONSTRUCT S.R.L.

Este MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Da. MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 06.11.2026).

Ce cifră de afaceri are MMA ECO CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 177.776 lei, în scădere cu 15,7% față de 2024, și un profit net de 43.098 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MMA ECO CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. procese în instanță?

Da, MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. datorii la ANAF?

MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MMA ECO CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social declarat al MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. este în JUD. CONSTANŢA, ORŞ. OVIDIU, STR. MUGUREL.

Ce activitate are MMA ECO CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor” (cod CAEN 4211).

Când a fost înființată MMA ECO CONSTRUCT S.R.L.?

MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată pe 23.10.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2023003513137.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MMA ECO CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala