identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

LUPANT GROUP INVEST S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 49065924J2023001102274Plătitor TVA din 2023TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,70mil lei
▲ 47,9% vs. 2024
Profit net · 2025
91mii lei
▼ 58,3% vs. 2024
Salariați
7
▼ 12,5% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2026
În anul 2025, LUPANT GROUP INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.699.412 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 47,9%. Rezultatul net a fost un profit de 90.592 lei. Datoriile totale au crescut cu 147,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49065924
Nr. Reg. Comerțului
J2023001102274 · EUID ROONRC.J2023001102274
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-11-06 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.699.412 lei
▲ 47,9%
Profit net
90.592 lei
▼ 58,3%
Datorii
675.395 lei
▲ 147,0%
Salariați
7
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 21.008 lei2024: 1.149.235 lei2025: 1.699.412 lei1,70 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -7.173 lei2024: 217.335 lei2025: 90.592 lei91 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 82025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,3%
Creștere CA an/an
+47,9%
CA / salariat
242.773 lei
Datorii / active
75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.699.412 lei90.592 lei675.395 lei897.349 lei221.954 lei7
20241.149.235 lei217.335 lei273.470 lei483.832 lei210.362 lei8
202321.008 lei-7.173 lei20.444 lei13.471 lei-6.973 lei2

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Contracte publice (SEAP)

4

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
169.727 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MATECA LUC S.R.L.50365496în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Neamț

PS
PACO SITE S.R.L.
CUI 55141937 · Mun. Piatra Neamţ
DS
DBC1CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54969339 · Mun. Piatra Neamţ
AS
ASOBA STAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54633109 · Mun. Piatra Neamţ
LH
LMC HOMETECH S.R.L.
CUI 54555094 · Mun. Piatra Neamţ
CC
CUBIK CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54384520 · Mun. Piatra Neamţ
TC
TONCAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54310728 · Mun. Piatra Neamţ

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUPANT GROUP INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →