identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

RÉSILIENCE SI S.R.L.

CAEN 6399 — Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
CUI 49102585J40/21378/2023Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
55mii lei
▼ 79,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−256lei
▼ 100,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, RÉSILIENCE SI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 55.224 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 79,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 256 lei. Datoriile totale au crescut cu 64,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Adresă cu multe firme — 21 firme la aceeași adresă.
  • Datorii peste active — Datoriile (102.064 lei) depășesc activele totale (102.048 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-16 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-256 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49102585
Nr. Reg. Comerțului
J40/21378/2023 · EUID ROONRC.J40/21378/2023
Cod CAEN
6399 — Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6392. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-11-10 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. LUJERULUI, NR.6, BL.100, SC.A, ET.2, AP.08 · 21 firme aici
Cod poștal
61133
Contact declarat
53 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-28 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
55.224 lei
▼ 79,3%
Profit net
-256 lei
▼ 100,1%
Datorii
102.064 lei
▲ 64,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 0 lei2024: 266.676 lei2025: 55.224 lei55 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -43.715 lei2024: 195.843 lei2025: -256 lei−25620232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-0,5%
Creștere CA an/an
-79,3%
CA / salariat
55.224 lei
Datorii / active
100%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202555.224 lei-256 lei102.064 lei102.048 lei-16 lei1
2024266.676 lei195.843 lei61.978 lei214.306 lei152.328 lei1
20230 lei-43.715 lei53.686 lei10.171 lei-43.515 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-28.

Firme conectate

20

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SYVHECO ÉTANCHÉITÉ S.R.L.
CUI 50343455 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
MI
MILE INGÉNIERIE S.R.L.
CUI 49911756 · Repararea mașinilor
JS
JKCOMPANY S.R.L.
CUI 49473362 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
DC
DIGITAL COM BUCURESTI S.R.L.
CUI 49313744 · Activități ale agențiilor de publicitate
GI
GLOBALE INDUSTRIE S.R.L.
CUI 48993383 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
SH
SÉCU HABITAT RENOVE S.R.L.
CUI 48976838 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · Municipiul București

TS
TINAMIK S.R.L.
CUI 49239915 · Sector 6 Mun. Bucureşti
IN
INTEL NETWORK S.R.L.
CUI 48078438 · Sector 6 Mun. Bucureşti
AZ
A ZED CONCEPT S.R.L.
CUI 45449558 · Sector 6 Mun. Bucureşti
RB
RLC BOLD CONSULTING S.R.L.
CUI 44500830 · Sector 6 Mun. Bucureşti
MO
MOVENET SRL
CUI 28311147 · Sector 6 Mun. Bucureşti
ES
ETHPUR S.R.L.
CUI 21727193 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RÉSILIENCE SI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →