identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

ENARU S.R.L.

CAEN 6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
CUI 49111389J13/3776/2023Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
271mii lei
▲ 121,8% vs. 2024
Profit net · 2025
141mii lei
▲ 102,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, ENARU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 271.480 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 121,8%. Rezultatul net a fost un profit de 141.041 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.369,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49111389
Nr. Reg. Comerțului
J13/3776/2023 · EUID ROONRC.J13/3776/2023
Cod CAEN
6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-11-13 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. OBORULUI, NR.52, BL.L1, SC.C, ET.3, AP.55 · 3 firme aici
Cod poștal
900162
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
271.480 lei
▲ 121,8%
Profit net
141.041 lei
▲ 102,9%
Datorii
159.814 lei
▲ 1.369,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 10.075 lei2024: 122.416 lei2025: 271.480 lei271 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 5.980 lei2024: 69.528 lei2025: 141.041 lei141 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
52,0%
Creștere CA an/an
+121,8%
CA / salariat
271.480 lei
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202560.809 $31.592 $35.797 $67.442 $31.645 $1
202426.627 $15.123 $2.365 $17.540 $15.175 $1
20232.202 $1.307 $739 $2.090 $1.351 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ES
ESLER SUPORT ADMINISTRARE S.R.L.
CUI 44334088 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
EU
ESPI UNITED SRL
CUI 13673319 · Comerț cu ridicata nespecializat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ESPI UNITED SRL13673319în funcțiune
TARO COMERT SRL8075882radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · Constanța

UA
UVE ADMINCONTROL S.R.L.
CUI 55201966 · Mun. Constanţa
ZS
ZWDA S.R.L.
CUI 55100120 · Mun. Constanţa
MP
MNR PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.
CUI 54905505 · Mun. Constanţa
AS
AIKWORKS S.R.L.
CUI 54764163 · Mun. Constanţa
AT
AZN TEHNICAL S.R.L.
CUI 54680976 · Mun. Constanţa
BA
BLAXY ADMIN S.R.L.
CUI 54626667 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ENARU S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →